Oferta pracy

Kierownik Działu Systemów Informatycznych

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Aleja Krakowska 110/114

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem programistów

  • Współpraca z podległymi pracownikami w realizacji postawionych celów

  • Efektywna motywacja pracowników i dbałość o ich zaangażowanie oraz rozwój

  • Zarządzanie opracowywaniem, tworzeniem i wsparciem oprogramowania na potrzeby Instytutu Lotnictwa oraz jego klientów

  • Współpraca z dostawcami aplikacji i usług informatycznych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w projektach informatycznych

  • Praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia projektów informatycznych w kulturze agile

  • Ogólna wiedza z zakresu budowy systemów IT oraz cyklu życia projektu informatycznego

  • Wysoko rozwinięte umiejętności planowania, priorytetyzacji oraz delegowania strategicznych zadań

  • Umiejętności interpersonalne, komunikatywność

  • Proaktywna postawa i wykazywanie inicjatywy w codziennej pracy

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Airbus czy Pratt & Whitney, oraz instytucjami z branży kosmicznej, w tym z Europejską Agencją Kosmiczną. Strategicznymi obszarami badawczymi Instytutu są technologie lotnicze, kosmiczne oraz bezzałogowe. Prowadzone są tutaj także badania i usługi dla przemysłu krajowego i zagranicznego w zakresie technologii materiałowych i kompozytowych, przyrostowych, teledetekcyjnych, energetycznych oraz wydobywczych.

Przewiń do profilu firmy