Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Szkoleń i Rozwoju

Sandoz Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Domaniewska 50C, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Sandoz Polska Sp. z o.o.

Domaniewska 50C

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i odpowiedzialność za realizację strategii szkoleniowej dla działów komercyjnych Sandoz Polska zgodnie z potrzebami biznesu.

  • Zarządzanie i rozwój zespołu Trenerów.

  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla menedżerów sprzedaży (średniego i wyższego szczebla).

  • Współpraca z działem marketingu w celu przygotowania nowego cyklu promocyjnego.

  • Współpraca z działem HR przy przygotowywaniu i wdrażaniu programów rozwojowych dla pracowników firmy.

  • Ścisła współpraca z Regionem - T&D Europa - przy wdrażaniu modułów szkoleniowych i innych aktywności rozwojowych.

  • Opracowywanie procedur szkoleniowych - skuteczności różnych metod szkoleniowych.

  • Monitorowanie postępów w realizacji programów szkoleniowych i ich efektów.

  • Współpraca z Działem Compliance w celu przygotowania i przeprowadzenia szkoleń m.in. dotyczących etyki biznesu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub stanowisku senior managera w strukturach sprzedaży.

  • Doświadczenie w pracy Trenera

  • Nastawienie na klienta wewnętrznego.

  • Dobre rozumienie specyfiki wyzwań biznesowych i umiejętność ich przełożenia na skuteczne działania rozwojowe.

  • Nastawienie na wynik i poszukiwanie nowych możliwości rozwojowych.

Naszą misją jest odkrywanie nowych sposobów na poprawę jakości i wydłużenie ludzkiego życia. Jesteśmy zaangażowani we wspomaganie społeczeństw w radzeniu sobie z rosnącymi potrzebami opieki zdrowotnej, będąc pionierem nowego podejścia pomagającego ludziom na całym świecie uzyskać dostęp do wysokiej jakości leków. Sukces Sandoz to przede wszystkim zorientowani na Pacjenta i efektywni w działaniu Utalentowani Ludzie.

Przewiń do profilu firmy

Cel funkcjonowanie stanowiska:

Zarządzanie zespołem Trenerów i procesem szkoleniowym w celu zapewnienia ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników terenowych Sandoz Polska.