Oferta pracy

Kierownik Działu Tarcicy i Wewnętrznej Logistyki

Stora Enso Wood ProductsO firmie

Stora Enso Wood Products

Wolności 4

Murów (pow. opolski)

Come change the world.

And you will change too.

Stora Enso Wood Products to czołowy dostawca nowatorskich rozwiązań na bazie drewna. Nasza gama produktów obejmuje wszystkie aspekty budownictwa, w tym wielkogabarytowe konstrukcje i komponenty drewniane. Oferujemy również różne rodzaje tarcicy i pelletów do stosowania w zrównoważonych systemach ogrzewania.

Wood Products działa na całym świecie i ma ponad 20 jednostek produkcyjnych w Europie.

Stora Enso Wood Products Sp. z o.o. poszukuje kandydata/kandydatki
na stanowisko:

Miejsce pracy: Murów (województwo opolskie)

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie wewnętrznego łańcucha logistycznego
  • Zarządzanie obszarem magazynowym
  • Optymalizacja procesów magazynowych
  • Kontrolowanie i nadzór nad procesem inwentaryzacji
  • Organizacja pracy podległego zespołu
  • Rozwój podległych pracowników w zakresie umiejętności zawodowych
  • Optymalizacja procesu suszenia drewna
  • Współpraca w pozostałymi działami firmy
  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ
  • Analiza zgodności fizycznych stanów magazynowych z systemami IT
  • Pełna implementacja wewnętrznego systemu magazynowego - KAHUNA
  • Przygotowywanie raportów dziennych i miesięcznych
  • Czuwanie nad zapewnieniem wysokich standardów jakościowych

Oczekiwane kompetencje:

  • Znajomość j. angielskiego i/lub j.niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie w zakresie logistyki wewnętrznej oraz we wdrażaniu nowych rozwiązań magazynowych
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem (mile widziane w zakładzie produkcyjnym)
  • Umiejętność delegowania zadań oraz motywowania pracowników
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań IT
  • Praktyczna znajomości MS Office
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole ukierunkowanej na osiąganie założonych celów
  • Wysoka motywacja do pracy, odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku zapewniającym stabilne zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznym środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach
  • Stałe wynagrodzenie, premię świąteczną oraz roczną uznaniową
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając na przycisk „Aplikuj”.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Aby kontynuować kulturę sukcesu, przyglądamy się wielu zachowaniom każdej osoby indywidualnie. Opierają się one na motywach przywódczych określonych w celu zarządzania:
  • Potrzeby klientów; Śledzi na bieżąco czynniki rynkowe wpływające na naszą działalność i ulepsza lub kreuje nowe produkty i rozwiązania, zawsze biorąc pod uwagę potrzeby klienta i konsumentów.
  • Przedsiębiorczość; Dokładnie rozumie kluczowe wskaźniki finansowe i wydajnościowe wpływające na wartość biznesową w całej firmie jako całości. Posiada umiejętność szybkiego podejmowania decyzji na podstawie niekompletnych informacji oraz bierze odpowiedzialność za własne decyzje.
  • Rób to, co słuszne; Bierze odpowiedzialność za firmę o globalnym zasięgu, która jest etyczna, bezpieczna i wolna od aktów nękania i dyskryminacji. Stanowi przykład wartości i Kodeksu postępowania - zarówno w trudnych, jak i dobrych czasach.
  • Inspiruj i motywuj; Inspiruje członków zespołu, zachęca do współpracy i komunikacji w środowisku pracy. Aktywnie stara się zrozumieć kluczowe czynniki motywujące innych, aby mogli rozwijać się wewnątrz organizacji.
  • Zarządzanie ludźmi; Daje szansę na rozwój swoich pracowników. Zatrudnia i promuje osoby, które mają potencjał do tego aby lepiej osiągać zamierzone cele.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Stora Enso Wood Products Sp. z o.o. ul. Wolności 4, 46-030 Murów, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi Administratora Danych i przysługującymi mi prawami zamieszczonymi pod ogłoszeniem”.
You are the opportunity.

Our aim is to replace non-renewable materials by innovating and developing new products and services based
on wood and other renewable materials. And by transforming the world, we are transforming ourselves
too; growing our expertise to meet the needs of our customers and overcome many of today’s raw
material challenges. As the leading global provider of renewable solutions in packaging, biomaterials,
wooden constructions and paper, we employ around 26,000 people in 35 countries.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy