Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Technicznego

BYDGOSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO sp. z o.o.O firmie

  • Grunwaldzka 64
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

BYDGOSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO sp. z o.o.

Grunwaldzka 64

Bydgoszcz

Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego (BTBS) jest spółką utworzoną przez Miasto Bydgoszcz.

Podstawowym przedmiotem działalności Bydgoskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. jest budowa mieszkań na wynajem i zarządzanie powstałym w ten sposób zasobem mieszkaniowym.

Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. samodzielnie zarządza wybudowanymi przez siebie budynkami. Jako zarządca dbamy o zachowanie zasobów mieszkaniowych w dobrym stanie technicznym, zagospodarowanie otoczenia budynków. Celem BTBS jest stałe podnoszenie komfortu zamieszkiwania w naszych domach.

Jako Spółka Miasta Bydgoszczy realizujemy politykę mieszkaniową Miasta i stanowimy znakomite uzupełnienie budownictwa komunalnego.

Opis stanowiska:

  • organizacja pracy i kierowanie pracownikami Działu Technicznego
  • realizacja polityki remontowej Spółki
  • prowadzenie spraw związanych ze stanem technicznym zasobu mieszkaniowego Spółki
  • prowadzenie spraw związanych z usuwaniem wad robót budowlanych
  • udział w czynnościach nadzoru inwestorskiego
  • udział w procedurach zamówień publicznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie, w zakresie kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń i co najmniej trzyletnia praktyka w tym zakresie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość i praktyka stosowania procedur zamówień publicznych
  • odpowiedzialność, samodzielność, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy
  • umiejętność kierowania zespołem i pracy w zespole
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • umiejętność sporządzania planów, zestawień, analiz
  • umiejętność sporządzania kosztorysu budowlanego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • samodzielne stanowisko pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny

Ogłoszenie archiwalne