Oferta pracy

Kierownik Działu Technicznego

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowa Chełmińska (pow. bydgoski)

    Dąbrowa Chełmińska (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości procesów produkcji poprzez utrzymanie właściwego stanu technicznego parku maszynowego, budynków oraz ciągłości i sprawności w dostawach mediów energetycznych

  • Zapewnienie bezpieczeństwa infrastruktury zakładu oraz pełnej sprawności technicznej parku maszynowego

  • Zapewnienie optymalizacji kosztów napraw, konserwacji, przeglądów

  • Planowanie inwestycji i innowacji w zakresie poprawy efektywności produkcji

  • Wdrażanie działań w ramach projektów TPM oraz Lean

  • Podejmowanie inicjatyw zmierzających do optymalizowania procesów produkcji i wykorzystania dostępnych technologii

  • Zarządzanie pracami związanymi z zapewnieniem odpowiedniego stanu technicznego przestrzeni produkcyjnej i biurowej

  • Szybkie reagowanie na bieżące zdarzenia i podejmowanie działań zmierzających do zapewniania ciągłości procesów produkcyjnych i bezpieczeństwa pracowników

  • Nadzór nad dokumentacją dotyczącą utrzymania ruchu i remontów

  • Prowadzenie ewidencji odpadów, sporządzanie kart przekazania oraz zestawień wymaganych prawem ochrony środowiska.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu działem utrzymania ruchu lub jego częścią

  • Cechy lidera

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z chłodniczymi instalacjami amoniakalnymi

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Zdolności organizacyjne oraz komunikacyjne

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Rozwinięte poczucie odpowiedzialności za zlecone zadanie, samodzielność w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji

  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur firmy

  • Wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia

  • Pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, wczasy pod gruszą, imprezy integracyjne, dofinansowanie nauki języków obcych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • gorące posiłki w miejscu pracy

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości mrożonek owocowych i warzywnych, mrożonych ziół oraz dań gotowych dla rynku detalicznego, gastronomicznego i przemysłowego.

Przewiń do profilu firmy