Oferta pracy

Kierownik Działu Technicznego - Factory Engineer

Nestlé Polska S.A.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za sprawność wszystkich instalacji i urządzeń w zakładzie;

  • Zarządzanie efektywną pracą ok. 50 osobowego zespołu Działu Technicznego;

  • Rozwój zespołu Działu Technicznego (umiejętności, zarządzanie karierą);

  • Prowadzenie programów prewencyjnych i wdrażanie TPM.

  • Zarządzanie budżetem inwestycyjnym i technicznym;

  • Budowanie strategii rozwoju technicznego zakładu;

  • Ścisła współpraca z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego;

  • Minimum 3-letniego doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Zakładzie Produkcyjnym - najlepiej w przemyśle spożywczym, lub branży FMCG;

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w zarządzaniu dużym zespołem;

  • Popartego przykładami doświadczenia w prowadzeniu dużych projektów inwestycyjnych;

  • Zaawansowanej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny;

  • Wysokorozwiniętych kompetencji managerskich, w tym zarządzanie czasem pracy, rozwój pracowników, dbanie o dobrą atmosferę i wysoki poziom satysfakcji w podległym zespole;

  • Zorientowania na wynik, zdolność strategicznego myślenia, analizowania sytuacji i szybkiego podejmowania decyzji;

  • Wysokorozwiniętych zdolności interpersonalnych – nastawienia na współpracę i wysokiej jakości komunikację w ramach organizacji.

To oferujemy

  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie z branży FMCG o najwyższych standardach pracy;

  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku;

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości;

  • Samochód służbowy lub ekwiwalent finansowy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Konkurencyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, Fundusz Emerytalny, ubezpieczenie.

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia z portfolio blisko 1600 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od 1993 roku. Firma zatrudnia aktualnie 5500 pracowników w 8 lokalizacjach.

Przewiń do profilu firmy