Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Technicznego - Fotowoltaicznego

PG OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja prac działu technicznego oraz serwisu

  • Egzekwowanie standardów pracy, kontrola jakości wykonywanych prac zespołu oraz wyznaczanie celów krótko jak i długoterminowych

  • Zarządzanie zespołem audytorów technicznych

  • Wspieranie i motywowanie zespołu technicznego do realizacji zadań

  • Bieżąca współpraca z działem zamówień oraz biurem

  • Prowadzenie cyklicznych szkoleń zwiększających wiedzę techniczną w obszarze fotowoltaiki

  • Weryfikacja działań w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie audytu instalacji fotowoltaicznych/elektrycznych

  • Umiejętności w organizowaniu i zarządzaniu czasem - zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu

  • Dobra organizacja pracy oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Dbanie o dobre imię i renomę pracodawcy

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu fotowoltaiki i energetyki

  • Uprawnienia SEP lub równoważne w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń elektrycznych

  • Aktywne uprawnienia UDT instalatora instalacji fotowoltaicznych - mile widziane

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia zadaniowa

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowany rodzaj umowy

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

  • Wsparcie techniczne i logistyczne

  • Rozwój – cykliczne szkolenia z zakresu instalacji systemów fotowoltaicznych

PG OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

to firma będąca ekspertem w branży projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.

Posiadamy profesjonalne własne brygady monterskie, które zdobyły ogromne doświadczenie w montażu instalacji PV gwarantując jakość i bezpieczeństwo wykonanych mini elektrowni.

W związku z prężnym i dynamicznym rozwojem firmy oraz stale rosnącym popytem rynkowym ogłaszamy dodatkową rekrutację na stanowisko.

Przewiń do profilu firmy