Oferta pracy

Kierownik Działu Technicznego

Grupa GPECO firmie

Grupa GPEC

Brzozowa 8

Gdańsk

Grupa GPEC to ludzie, którzy współtworzą nową wizję energetyki. Nie boimy się podejmować nowatorskich projektów: w ciepłownictwie, rozwiązaniach smart, czy w HR.

Nasza kultura organizacyjna jest oparta na indywidualnym rozwoju, współpracy zespołowej, działaniu projektowym i bezpośredniej komunikacji. Mamy pasję do zmian.

www.grupagpec.pl

  • w TOP 10 największych inwestorów na Pomorzu
  • 500
    pracowników
  • 20 benefitów pracowniczych
Kierownik Działu TechnicznegoNumer ref.: Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje zadania:

  • planowanie i koordynacja pracy zespołów: specjalistów technicznych i pracowników fizycznych
  • kompleksowe zarządzanie procesem dostaw energii cieplnej i utrzymaniem ruchu
  • prowadzenie projektów inwestycyjnych / rozwojowych w zakresie energetyki
  • odpowiedzialność za wdrażanie i optymalizację procesów technicznych
  • współpraca z partnerami / klientami zewnętrznymi w zakresie prowadzonej działalności Grupy GPEC

Nasze oczekiwania:

  • min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenie w branży energetycznej lub pokrewnej
  • wykształcenie wyższe z zakresu energetyki / inżynierii środowiska / ciepłownictwa
  • znajomość przepisów prawa w obszarze energetyki
  • sprawne poruszanie się po pakiecie MS Office, zwłaszcza Excel i Word
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • nastawienie proklienckie i ciekawość świata
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość realizacji ciekawych projektów energetycznych
  • bezpośrednią komunikację i nieformalny styl pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe 4 dni urlopu
  • opiekę medyczną
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, bezpłatny dostęp do basenów)

Dołącz do zespołu Grupy GPEC!

Jesteś zainteresowany/a? Prześlij swoje CV.
Na Twoje CV czekamy do 06.11.2020r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy