Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Technicznego

Sun-Pro Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie instalacji fotowoltaicznych;

  • prowadzenie dokumentacji technicznej i serwisowej m.in. przygotowywanie zgłoszeń do OSD i PPOŻ;

  • wsparcie techniczno-produktowe wszystkich Działów w firmie;

  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych (m.in. szkolenia produktowe);

  • serwisy instalacji fotowoltaicznych (m.in. przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne);

  • analiza techniczna możliwości montażu instalacji fotowoltaicznych na podstawie wymaganych dokumentów, materiałów oraz wizji lokalnych;

  • współudział w procesach rekrutacyjnych (Dział Techniczny, podwykonawcy, ekipy montażowe);

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku (znasz teorię i masz praktyczne doświadczenie w pracach elektromonterskich - PV, elektryka, elektroenergetyka

  • znasz w dobrym stopniu MS Office i AutoCAD

  • posiadasz uprawnienia SEP E + D

  • jesteś gotowy do wyjazdów służbowych i pracy terenowej

  • posiadasz prawo jazdy kat B (warunek konieczny)

  • sprawnie posługujesz się elektronarzędziami i nie boisz się pracy na wysokości

  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrotechnika lub pokrewne

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - po okresie próbnym możliwość wybrania formy współpracy;

  • pracę od poniedziałku do piątku (stacjonarnie od 9:00 do 17:00, w terenie elastyczne godziny pracy);

  • spotkania szkoleniowo - organizacyjne;

  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia (możliwość indywidualnej pracy nad podnoszeniem swoich kompetencji);

  • zniżki na firmowe produkty i usługi;

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Sun-Pro Sp. z o.o.

WYKORZYSTAJ SWÓJ POTENCJAŁ ROBIĄC COŚ DOBREGO

Sun Pro to ludzie. Ludzie pełni pasji i zaangażowania, których wspólny wysiłek pozwala zakończyć dzień ze świadomością, że poprawiliśmy jakość powietrza, którym wspólnie oddychamy. Liczy się to kim jesteś, jakimi wartościami się kierujesz - Twój wiek, wykształcenie - to tylko liczby.

Liczą się ludzie.

Zaplanuj swoją przyszłość z Namii przyczyniaj się do tego, aby Świat każdego dnia stawał się lepszym miejscem do życia.

Poszukujemy do Naszego Zespołu osoby na stanowisko:

KIEROWNIKA DZIAŁU TECHNICZNEGO

Przewiń do profilu firmy

Wszystko, co osiągamy - osiągamy dzięki ludziom.

Jeżeli chcesz pracować z ludźmi, którzy po prostu się lubią i to, co robią - robią z pasją, a dodatkowo chciałbyś zdobywać cenne doświadczenie w branży OZE - aplikuj do Nas! Wyślij swoje CV za pomocą przycisku aplikowania i w tytule wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

POWODZENIA!