Ta oferta pracy jest nieaktualna od 198 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik działu technicznego

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 09.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stabilna, polska spółka notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

    Kierownik działu technicznego ARCHISPACE
    Miejsce pracy: Gdańsk

    W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby do pracy w dziale ARCHISPACE oferującym między innymi usługi tworzenia bibliotek CAD/BIM dla szeroko rozumianej branży budowlanej.

    Wymagania:

    • Dobra znajomość programów: Revit, AutoCAD
    • Znajomość rynku budowlanego
    • Dobra komunikacja z otoczeniem, zaangażowanie i motywacja w pracy.
    • Znajomość programów pakietu MS Office.
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Wysokie poczucie odpowiedzialności.
    • Preferujemy osoby z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku.

    Dodatkowe atuty:

    • Znajomość programów: Inventor, ArchiCAD, 3ds Max
    • Umiejętność zarządzania pracą innych pracowników
    • Znajomość programów graficznych np. Photoshop, inne….

    Zakres obowiązków:

    • Oszacowywanie czasochłonności realizacji projektów
    • Tworzenie plików rodzin (REVIT) i modeli 3D na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej.
    • Prezentacje techniczne u klienta/on-line
    • Kontrola jakości realizowanych usług
    • Kontakt z klientami polskimi i zagranicznymi

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w interesującym zespole, w stabilnej, dużej spółce notowanej na GPW,
    • ciągły rozwój z uwagi na nieprzerwany kontakt z najnowszymi technologiami CAD,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „kierownik techniczny archispace”

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)