Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Technicznego

SZPITALE POMORSKIE sp. z o.o. O firmie

SZPITALE POMORSKIE sp. z o.o.

Powstania Styczniowego 1

Gdynia

Opis stanowiska:

  • prowadzenie spraw związanych z przygotowaniem, realizacją, nadzorem oraz zakończeniem inwestycji i remontów zgodnie z warunkami umów z wykonawcami robót, projektów budowlanych, dokumentacji technicznej,
  • prowadzenie spraw związanych z utrzymaniem w należytym stanie i gotowości  infrastruktury technicznej oraz obiektów szpitala,
  • współpraca z inspektorami nadzoru inwestorskiego,
  • weryfikacja i analiza dokumentacji technicznej niezbędnej do realizacji procesów inwestycyjnych, remontowych i związanych z utrzymaniem infrastruktury szpitala,
  • przygotowywanie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie inwestycji i remontów,
  • udział w pracach komisji przetargowych,
  • monitorowanie oraz rozliczanie finansowe inwestycji, remontów oraz zadań związanych z utrzymaniem obiektów oraz infrastruktury technicznej szpitala, dbanie o prawidłowość i kwalifikowalność rozliczanych wydatków

Wymagania niezbędne:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • wiedza i umiejętności w zakresie sporządzania i analizowania kosztorysów na roboty budowlane,
  • umiejętność kierowania zespołem, dyspozycyjność i zaangażowane

Wymagane dokumenty:

List motywacyjny, CV, dokumenty potwierdzające uprawnienia, świadectwa pracy z poprzednich miejsc zatrudnienia lub zaświadczenia.

                                    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do 28.04.2021 r.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze,
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego w dużej Spółce,
  • możliwość rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne