Oferta pracy

Kierownik Działu Technicznego i Inwestycji

Herbapol Lublin S.A.

  • Diamentowa 25, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Diamentowa 25

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą działu technicznego i inwestycji (w tym działu utrzymania ruchu).

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych oraz instalacji.

  • Optymalizacja procesów utrzymania ruchu.

  • Koordynowanie wdrożeń nowych urządzeń, linii produkcyjnych oraz modernizację aktualnie działających.

  • Tworzenie budżetu i harmonogramu projektów inwestycyjnych oraz określanie wymagań technicznych i projektowych dla planowanych przedsięwzięć.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu działem technicznym lub produkcyjnym (preferowane doświadczenie w branży spożywczej).

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami (inwestycyjnymi, z zakresu prewencji utrzymania ruchu)

  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Wysokie zaangażowanie.

  • Umiejętność motywowania zespołu.

  • Dyspozycyjność oraz dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w uznanej firmie produkcyjnej.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Premię.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Rabat na firmowe produkty.

  • Kartę multisport.

  • Dofinansowanie posiłków.

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i kreowania nowych rozwiązań.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników