Kierownik Działu Technicznego

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 15.04.2019
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 15.05.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hotel Park Inn by Radisson w Krakowie to czterogwiazdkowy hotel oferujący komfortowe zakwaterowanie i przyjazną atmosferę, zarządzany przez grupę hotelową Radisson Hotels Group. Posiada 152 pokoje oraz jedno z największych i najpiękniejszych centrów konferencyjnych o powierzchni 1000 m2 z widokiem na Wawel. Hotel znajduje się niedaleko Starego Miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Kongresowego ICE, tuż przy Bulwarach Wiślanych.

    Yes I Can! - To nasza filozofia obsługi, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Dobry gospodarz musi obdarzać swoich gości pełną uwagą przez cały czas trwania pobytu. W Park Inn wszyscy – kierownik hotelu, kelner, recepcjonista i każdy inny członek zespołu – odgrywają ważną rolę w zapewnieniu naszym gościom niezapomnianego pobytu.

    Kierownik Działu Technicznego jest odpowiedzialny za zapewnienie bezpiecznego, wygodnego i sprawnego technicznie Hotelu zarówno dla Gości jak i Pracowników.

    Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, pozytywną i znasz się na technicznym zarządzaniu obiektami, to zapraszamy do nas!

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania Szefa Działu Technicznego:

    • Zapewnienie funkcjonowania wszystkich systemów zgodnie z korporacyjnymi procedurami oraz uregulowaniami prawnymi oraz biznes planem hotelu i działu;
    • Utrzymywanie wyposażenia, systemów i sprzętów w świetnej kondycji, przeprowadzanie regularnych inspekcji, napraw, zakupów, remontów;
    • Tworzenie usprawnień, aby osiągnąć założone wskaźniki (np. Willingness to return);
    • Utrzymywanie kontaktów oraz współpraca z instytucjami nadzorującymi, właścicielami budynku, firmami zewnętrznymi (udział w audytach);
    • Przygotowanie i kontrola budżetu operacyjnego dla działu technicznego;
    • Zarządzanie zespołem i budowanie świetnych relacji oraz zaangażowania w zespole oraz między działami;
    • Responsible business np. Projektowanie programów dotyczących segregacji o odzysku materiałów np. Aluminium, papier itp.;
    • Wdrażanie hotelowych procedur dotyczących bezpieczeństwa, np. Dot. p.poż, zagrożeń bombowych, wszelkich spraw dotyczących bezpieczeństwa w hotelu.

    Wymagania:

    • Odpowiedzialność;
    • Wykształcenie zawodowe lub średnie w kierunku technicznym;
    • Doświadczenie w technicznym utrzymaniu obiektu (najlepiej hotelowego);
    • Doświadczenie m.in. z zakresu instalacji elektrycznych, konserwacji sprzętu i oprzyrządowania, prac remontowych;
    • Znajomość języka angielskiego;
    • Smykałka do nowoczesnych systemów zarządzania obiektem będzie dużym atutem.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie Radisson Hotels Group;
    • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia, udział w różnych projektach, dla chętnych wyjazdy na wymiany zagraniczne;
    • Prywatna opieka medyczna;
    • Pyszne, darmowe obiady w kantynie pracowniczej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Jednocześnie informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

    Informujemy również, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami