Oferta pracy

Kierownik Działu Technicznego

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "ZAGAJNIK"O firmie

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "ZAGAJNIK"

Radlińskiej 3

Łódź

z siedzibą w Łodzi, ul. Radlińskiej 3

Ogłasza nabór na stanowisko pracy:
Wymiar etatu: pełny etat
Rodzaj umowy: umowa o pracę ( zgodnie z art. 25 K. p. )
Wykształcenie: wyższe ( licencjat/inżynier ) preferowane
Doświadczenie: związane z budownictwem mieszkaniowym, 10 lat preferowane
Wynagrodzenie: 5.500,00 zł. – 6.000,00 zł. miesięcznie brutto

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad utrzymaniem w należytym stanie technicznym zasobów niedużej spółdzielni mieszkaniowej,
  • planowanie robót technicznych wynikających z przeglądów jak i prac awaryjnych,
  • odbiór robót zleconych na zewnątrz,
  • kierowanie zespołem 3 pracowników, w tym 2 konserwatorów,
  • prowadzenie wszelkich spraw związanych z eksploatacją zasobów.
W przypadku wyrażenia woli uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach (w ciągu najbliższego roku) w CV prosimy o zawarcie klauzuli informacyjnej podpisanej imieniem i nazwiskiem o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Zagajnik” z siedzibą w Łodzi na ul. H. Radlińskiej 3 moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do potrzeb przyszłych rekrutacji”

Kandydat zakwalifikowany na podstawie analizy złożonych dokumentów, zostanie telefonicznie bądź drogą elektroniczną zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Informujemy, że udzielimy
odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zagajnik” w Łodzi,
91-848 ul. Heleny Radlińskiej 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia, przeniesienia oraz prawo do cofnięcia wyrażonych zgód. Podanie danych w zakresie określonym przepisami zawartymi w Kodeksie pracy (art. 22(1) par. 1 i 2) jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pełną informację o ochronie danych osobowych, w tym o wszystkich przysługujących prawach oraz sposobie ich realizacji uzyska Pani/Pan w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Zagajnik” oraz na stronie www.smzagajnik.com w zakładce aktualności i wydarzenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy