Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Technicznego

Zakład Leczniczy "Uzdrowisko Nałęczów" S.A.

  • Nałęczów

    Nałęczów, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór nad pracami związanymi z utrzymaniem ruchu

  • bezpośredni nadzór nad grupą konserwatorów obiektowych i pracowników gospodarczych

  • wdrażanie i egzekwowanie procedur zapewniających ciągłość pracy maszyn i urządzeń

  • bezpośrednie sprawowanie nadzoru nad infrastrukturą zakładu, w tym zapewnianie prawidłowego utrzymania i konserwacji instalacji, realizowanie planów przeglądów okresowych maszyn i urządzeń.

  • sprawowanie nadzoru nad gospodarką remontowo-konserwacyjną,.

  • analizowanie przyczyn i skutków awarii, kontrolowanie wykonania napraw i przeglądów okresowych oraz sprawowanie nadzoru nad realizacją umów serwisowych.

  • zapewnianie prawidłowej gospodarki częściami zamiennymi i materiałami eksploatacyjnymi

  • prowadzenie dokumentacji, wykonywanie zaleceń i nakazów wydawanych przez odpowiednie Urzędy

  • prowadzenie stałej współpracy z innymi działami Spółki.

  • udział w opracowywaniu planów w zakresie gospodarki remontowo-konserwacyjnej i zapotrzebowania na media.

  • udział w tworzeniu rocznego budżetu.

  • przygotowywanie raportów i prezentacji dla Zarządu oraz na potrzeby zewnętrzne

  • dbałość o dobre imię i prestiż firmy

Nasze wymagania

  • studia wyższe o profilu technicznym: elektroenergetyka, energetyka, elektryka lub średnie z dodatkowymi certyfikatami

  • posiadanie uprawnień energetycznych grupy G1,G2,G3 w zakresie dozoru, montażu, eksploatacji i remontów bez ograniczeń

  • znajomość obsługi komputera na poziomie zaawansowanym, w szczególności pakietu MS Office

  • doświadczenie 3-5 lat oraz co najmniej 3 lata na stanowisku kierowniczym w dziale technicznym

  • posiadanie szerokiej wiedzy z zarządzania ludźmi i administracji

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę pełnym wymiarze czasu pracy

  • ciekawą pracę w wyjątkowym miejscu

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

  • gwarantujemy opiekę medyczną

Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” S.A jest firmą z ponad dwustuletnią tradycją w lecznictwie uzdrowiskowym. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie rehabilitacji narządu ruchu, rehabilitacji kardiologicznej oraz organizacji pobytów rehabilitacyjno – uzdrowiskowych. Nasze Uzdrowisko zapewnia bogate zaplecze hotelowo – restauracyjne w obiektach sanatoryjnych, hotelowych oraz rekreacyjnych.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.