Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu technicznego

BMJ JUSTYNA LISIŃSKAO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Firma z siedzibą w Poznaniu - Nowe Miasto - prowadząca działalność usługową głównie w zakresie podnajmu powierzchni w halach handlowych zlokalizowanych na Franowie zatrudni odpowiednią osobę na stanowisku:

KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO

Zadania:

  • dozór eksploatacyjny i utrzymanie w sprawności hal handlowych, instalacji i urządzeń (systemów automatyki, klimatyzacji i wentylacji, systemów zasilania itp.)
  • usuwanie usterek i planowanie napraw siłami własnymi oraz wraz z kooperantami,
  • koordynacja i nadzór nad podmiotami zewnętrznymi świadczącymi usługi na rzecz firmy,
  • stała kontrola stanu technicznego obiektów,
  • analiza umów zawartych z podmiotami zewnętrznymi,
  • udział w negocjacjach,
  • planowanie pracy kilkuosobowego zespołu elektryków i konserwatorów oraz specjalisty ds. technicznych,,
  • raportowanie do zarządu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, (preferowane kierunki: budownictwo, ciepłownictwo, elektroenergetyka itp.),
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność tworzenia i egzekwowania wewnętrznych procedur,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • zdolności analityczne, organizacyjne i z zakresu negocjacji,

Oferujemy pracę w polskiej firmie z 30. letnią tradycją oraz możliwość rozwoju zawodowego, pracę o charakterze stacjonarnym w stałych godzinach (7-15).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
Wyrażam zgodzę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez BMJ Doradztwo Personalne J. Lisińska do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa do wglądu przesłanych przeze mnie danych, uzupełniania, poprawiania, a nawet usunięcia danych ze zbioru.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 23888

Ogłoszenie archiwalne