Ta oferta pracy jest nieaktualna od 246 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik działu technicznego przygotowania produkcji

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2017-09-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "HOLDING-ZREMB GORZÓW " S.A. Oddział "Rembud-Zremb"

    Jesteśmy jednym z Oddziałów należących do grupy kapitałowej HOLDING-ZREMB Gorzów S.A. Specjalizujemy się w realizacji zamówień produkcji powtarzalnej. Oddział REMBUD-ZREMB to przedsiębiorstwo, które jest w stanie wykonać praktycznie każdy rodzaj konstrukcji stalowej, w tym wielkogabarytowej. Oferta oddziału obejmuje m.in.: konstrukcje stalowe suwnic, korpusy maszyn, przepustnice, elementy wyposażenia hut, konstrukcje dla sektora energii odnawialnej, chwytaki, konstrukcje nośne maszyn i urządzeń. Ponadto oferujemy usługi w zakresie obróbki skrawaniem.

    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
    Region: lubuskie

    Zakres obowiązków:

    • nadzorowanie i kontrolowanie pracy Działu Technicznego Przygotowania Produkcji (7 inżynierów);
    • przygotowywanie dokumentacji wykonawczej;
    • przygotowywanie procesu technologicznego;
    • nadzór nad prawidłowością realizacji procesu technologicznego;
    • reprezentowanie Oddziału wobec podmiotów zewnętrznych i osób w ustalonym przez Dyrekcję Oddziału zakresie;
    • ścisła współpraca z działem produkcyjnym i kontroli jakości;
    • rozwój kompetencji podległych pracowników poprzez ich aktywne zaangażowanie w codzienną realizację usprawnień;
    • motywowanie zespołu;
    • delegowanie zadań  podległym pracownikom;
    • tworzenie dokumentacji zgodnie z zakładowym systemem jakości;
    • ciągłe poszukiwanie rozwiązań usprawniających produkcję;
    • podejmowanie działań mających na celu zwiększenie wydajności, niezawodności oraz poprawę ergonomii procesów technologicznych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne;
    • doświadczenie na stanowisku Kierowniczym w branży konstrukcji stalowych będzie dodatkowym atutem;
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
    • umiejętność pracy pod presją czasu;
    • biegła znajomość oprogramowania typu CAD;
    • wiedza z zakresu metalurgii i procesów spajania;
    • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w mowie oraz piśmie;
    • umiejętność delegowania i egzekwowania zadań;
    • umiejętność rozwiązywania konfliktów;
    • samodzielność, odpowiedzialność;
    • prawo jazdy kat. B;
    • ważny certyfikat do badań NDT VT 2 – dodatkowy atut;
    • certyfikat IWE lub IWT – dodatkowy atut.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie produkującej elementy konstrukcji stalowych;
    • niezbędne narzędzia pracy;
    • możliwość nabycia doświadczenia we współpracy z firmami z całego świata;
    • możliwość wyjazdów służbowych;
    • umowa o pracę;
    • możliwość rozwoju zawodowego;
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HOLDING-ZREMB Gorzów S.A. Oddział "REMBUD-ZREMB", zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tj. Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

    Informujemy, że Administratorem danych jest HOLDING-ZREMB Gorzów S.A. Oddział "REMBUD-ZREMB" z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Fabryczna 18 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.