Oferta pracy

Kierownik Działu Technicznego

Antal Engineering & Operations

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownik Działu Technicznego.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój nowych procesów

  • Zarządzanie rozwojem projektów dotyczących form wtryskowych,

  • Wdrażanie nowych produktów do produkcji i doskonalenie istniejących procesów,

  • Wdrażanie nowych urządzeń na liniach technologicznych oraz budowa nowych linii produkcyjnych,

  • Wybór layoutów i niezbędnego wyposażenia dla nowych procesów,

  • Kontakt z klientami oraz dostawcami surowców i sprzętu,

  • Nadzór nad obecnymi surowcami w produkcji - wsparcie / obsługa reklamacji,

  • Wybór materiałów do nowych projektów,

  • Nadzór nad bazą IMDS dla fabryki,

  • Opracowanie wyników badań dla klientów,

  • Zarządzanie personelem w podległym dziale poprzez wdrożenie ustalonej polityki zarządzania zasobami, szkolenia personelu, okresowe oceny, motywacja itp.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Bardzo dobry angielski,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku kierowniczym - min. 5 lat w branży tworzyw sztucznych

  • Znajomość procesów wytłaczania,

  • Znajomość narzędzi ciągłego doskonalenia, IATF 16949, ISO 9001,

  • Umiejętność definiowania celów, priorytetów, rozwijania umiejętności i kompetencji,

  • Myślenie analityczne,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Umiejętność organizowania pracy własnej i podległego zespołu

Pracodawca oferuje

  • Dynamiczna i ciekawa praca w firmie o uznanej marce w branży motoryzacyjnej,

  • Stabilność zawodowa, chęć do długotrwałej współpracy i ciągły rozwój zawodowy,

  • Niezależność w podejmowaniu decyzji,

  • Wspierający i zaangażowany zespół,

  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, karta MyBenefit)