Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu technicznego

"KLIMEK-NIERUCHOMOŚCI" sp. z o.o.

5 0007 000 brutto / mies.

plac Floriański 3

Skarżysko-Kamienna

Twój zakres obowiązków

Organizacja i kontrola pracy działu technicznego wykonującego hydrauliczne prace instalacyjne, prace ogólnobudowlane i drobne prace porządkowe w budynkach wielorodzinnych:

- organizacja pracy pracowników technicznych

- kontrola pracy pracowników technicznych

- kontakt z zarządami budynków w celu ustalania szczegółów wykonywanych prac

- organizacja zakupów materiałowych i sprzętowych w porozumieniu z pracownikami

- przeprowadzanie wizji lokalnych usterek i awarii budowlanych, rozpoznawanie ich przyczyn

Współorganizowanie procesu inwestycji budowlanych polegające na:

- przygotowaniu przedmiarów

- opracowaniu kosztorysów inwestorskich

- współdziałanie w przygotowaniu dokumentacji projektowej i dokumentów do pozwoleń na budowę

- organizacji konkursu ofert, negocjacji i wyboru wykonawcy

- przygotowaniu umów z wykonawcami

- kontroli wykonawców na budowie

- pomocy przy rozliczaniu inwestycji

Nasze wymagania

  • osoba z wykształceniem inżynierskim i wstępnym doświadczeniem w kierowaniu pracownikami

  • umiejętność kontaktu z trudnymi mieszkańcami

  • spokój w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w dobrej atmosferze firmy rodzinnej

  • Wynagrodzenie odpowiednie do zakresu obowiązków

  • Możliwość dalszego rozwoju w zawodzie inżyniera budownictwa w kierunku rzeczoznawstwa budowlanego

  • Możliwość uzyskania uprawnień budowlanych (jeśli kandydat ich jeszcze nie posiada)

O nas

Klimek Nieruchomości to rodzinna firma zarządzająca budynkami wielorodzinnymi (Wspólnoty Mieszkaniowe). Poszukujemy kierownika naszego działu technicznego zajmującego się realizacją inwestycji budowlanych w budynkach wielorodzinnych.