Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Technicznego

Hotel Wodnik - Sieć Elbest Hotels (GK PHH)

  • Słok (pow. bełchatowski)

    Słok (pow. bełchatowski), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad stanem technicznym obiektu hotelowego

  • nadzór nad eksploatacją, przeglądami, konserwacjami, remontami oraz nad poprawnością pracy powierzonej infrastruktury technicznej (urządzenia, instalacje, systemy techniczne)

  • podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie

  • podejmowanie działań w zakresie technicznego utrzymania obiektu

  • ustalanie z dyrektorem hotelu terminów i kolejności prac remontowo – konserwatorskich w obiektach wykonywanych we własnym zakresie oraz prac zleconych

  • współtworzenie budżetu technicznego – zbieranie ofert, wycena prac

  • prowadzenie okresowych przeglądów obiektów i wnioskowanie o dokonanie napraw, zmian itp.

  • prowadzenie nadzoru nad przebiegiem wykonawstwa zleconego oraz nadzór nad jakością wykonywanych robót i usług

  • nadzorowanie podległych pracowników technicznych oraz firm zewnętrznych

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze wykonawstwa, kierowania lub obsługi technicznej obiektów

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektryczne, sanitarne, budowlane, automatyka)

  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • komunikatywność i dobra organizacja pracy

  • znajomość obsługi komputera, MS Office (Word, Excel, Outlook)

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę

  • możliwości rozwoju zawodowego

Hotel Wodnik poszukuje osoby na stanowisko: „Kierownik Działu Technicznego”.

Przewiń do profilu firmy