Oferta pracy

Kierownik Działu Technicznego

TECHNIKA ZASTOSOWAŃ NAPĘDÓW "TEZANA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

TECHNIKA ZASTOSOWAŃ NAPĘDÓW "TEZANA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kutrzeby 9

Stare Babice (pow. warszawski zachodni)

Firma Tezana Sp. z o.o. – dystrybutor silników przemysłowych, komponentów i części zamiennych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres Obowiązków:

  • Nadzór nad pracą działu technicznego: zlecanie prac, kontrola przebiegu zleconych robót, organizacji pracy,
  • Budowanie i nadzorowanie zespołu technicznego poprzez rekrutację, rozliczenia czasu pracy, opracowywanie grafików pracy,
  • Opracowywanie cenników usług serwisowych i ofert techniczno-handlowych dla Klientów,
  • Koordynacja zleceń serwisowych od klientów od momentu przyjęcia do chwili zakończenia (wystawienia faktury i wydania pojazdu, urządzenia po usłudze klientowi),
  • Nadzór nad procesem rejestracji, obsługi i realizacji reklamacji od klienta,
  • Nadzór nad rozliczaniem napraw gwarancyjnych,
  • Nadzór nad zawieraniem i realizacją umów serwisowych z autoryzowanymi punktami serwisowymi,
  • Efektywne wsparcie klienta przy rozwiązywaniu problemów technicznych oraz w zakresie doboru właściwych silników i komponentów,
  • Zapewnienie wsparcia technicznego wspomagającego działy handlowe,
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami ,dbałość o wysoki poziom obsługi klienta i terminową realizację zleceń,
  • Dbałość o wyposażenie warsztatu w narzędzia i urządzenia techniczne,
  • Opracowanie wewnętrznych procedur dotyczących działu serwisu, prowadzenie dokumentacji technicznej serwisu,
  • Nadzór nad spełnieniem wymogów nałożonych przez producenta oraz realizowanie planu rozwojowego serwisu;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Manualne umiejętności w zakresie prac związanych z testowaniem i pomiarem parametrów silników,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • Umiejętność, czytania i analizy rysunków technicznych,
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w tym terminologii technicznej z zakresu motoryzacji,
  • Zaangażowanie, samodzielność, kreatywność w zakresie powierzonych obowiązków;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia w kraju i zagranicą,
  • Narzędzia niezbędne w pracy (samochód, laptop, telefon),
  • Przyjazną atmosferę pracy w zintegrowanym zespole,
  • Pakiet Medyczny;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy