Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Technicznego

  • Starowa Góra (pow. łódzki wschodni), łódzkie
  • Kierownik
  • 21.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 28 lat priorytetem naszej Firmy jest produkcja i sprzedaż najwyższej jakości polskiego mięsa, wędlin oraz wyrobów garmażeryjnych, w myśl zasady: „Zgodnie z tradycją, smak jak sprzed lat.” Naszym najważniejszym celem jest gwarancja smaku i bezpieczeństwa proponowanych przez nas produktów.

    Dołącz do naszego Zespołu – stwórz z nami niepowtarzalny smak, jakość oraz rodzinną markę.

    Czekamy właśnie na Ciebie!
    KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO
    Miejsce pracy: Starowa Góra (pow. łódzki wschodni)

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Utrzymania infrastruktury firmy w stanie, zapewniającym właściwą realizację wyrobów,
    • Planowanie i nadzór nad zakupem, wykonaniem remontów i przeglądów maszyn oraz urządzeń,
    • Nadzór i kierowanie zespołem działu technicznego,
    • Prowadzenie dokumentacji przeglądowo-remontowej maszyn, urządzeń oraz budynków,
    • Analiza kosztów działu związana z właściwym utrzymaniem maszyn, urządzeń i budynków oraz ocena dostawców części i maszyn,
    • Opracowywanie i nadzór nad technicznymi procedurami wewnętrznymi firmy,
    • Występowanie do Instytucji zewnętrznych o pozwolenia, odbiory techniczne itp.
    • Ścisła współpraca z pozostałymi działami.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale technicznym min. 2 lata,
    • Dyspozycyjność,
    • Wdrażanie usprawnień i samodzielne poszukiwanie rozwiązań,
    • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Terminowość, nastawienie na realizację zadań,
    • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej,
    • Znajomość MS Office, umożliwiająca raportowanie dla Zarządu,
    • Skrupulatność, rzetelność.

    OFERUJEMY:

    • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę jednozmianowa,
    • Szkolenia rozwojowe,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i premię uznaniową
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych dla siebie i swojej rodziny,
    • Kartę sportową,
    • Dodatkowe bonusy w postaci: paczek świątecznych, bonów zakupowych,
    • Dostępna stołówka firmowa.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZPM GROT Sp. Jawna moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że ZPM GROT Sp. Jawna jest administratorem podanych przeze mnie danych osobowych oraz że będą one przetwarzane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że podanie danych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w rekrutacji i że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.