Logo Pracuj.pl

Kierownik Działu Technicznego

POLAQUA Sp. z o.o.O firmie

  • Świnoujście
    Świnoujście, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za prawidłowe działanie Działu Technicznego w zakresie powierzonych zadań;
  • bieżąca analiza dokumentacji projektowej pod względem poprawności i wykonalności zaprojektowanych rozwiązań;
  • poszukiwanie alternatywnych rozwiązań i ewentualne korekty projektu;
  • współpraca z zespołem projektantów oraz przedstawicielami Zamawiającego w zakresie proponowanych zmian w projekcie;
  • odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie oraz kontrolę dokumentacji technicznej projektu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku Budownictwo;
  • min. 3 lata doświadczenia w zakresie projektowania oraz technicznej analizy projektów;
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej;
  • umiejętność identyfikacji, dogłębnej analizy oraz rozwiązywania problemów technicznych;
  • wysoko rozwinięte umiejętności precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania;
  • zainteresowanie pracą na kontrakcie od początku do końca - termin realizacji maj 2024;
  • min. podstawowa znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia, pakiet benefitów – opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem ekspertów z branży.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

POLAQUA Sp. z o.o.

POLAQUA działa na rynku budowlanym od ponad 30 lat i należy do czołówki generalnych wykonawców realizujących kompleksowe zlecenia na terenie całego kraju. Nasz profil działalności oferuje szeroki wachlarz usług i rozwiązań z zakresu budownictwa infrastrukturalnego oraz inżynierii środowiska.

POLAQUA należy do hiszpańskiej spółki DRAGADOS S.A. z siedzibą w Madrycie, która wchodzi w skład Grupy ACS (Actividades de Construcción y Servicios S.A.), tj. globalnego lidera wśród firm budowlanych i inżynieryjnych, realizującego inwestycje na wszystkich kontynentach. Dołączenie do Grupy ACS otworzyło przed nami nowe możliwości rozwoju, oferując niezastąpione źródła wiedzy technicznej.

W związku z projektem budowy drogi S3 Świnoujście-Dargobądz, typ „Projektuj i buduj”, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Działu Technicznego, Świnoujście