Ta oferta pracy jest nieaktualna od 572 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Technicznego systemów alarmowych i telewizji przemysłowej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 31.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Vidicon Sp. z o.o.

    Firma handlowa o zasięgu międzynarodowym zatrudni osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • kierowanie działem obsługi posprzedażowej SSWIN i CCTV
    • testowanie i opiniowanie nowych produktów przed wprowadzeniem do sprzedaży.

    Wymagania:

    • wykształcenie elektroniczne
    • znajomość urządzeń SSWIN i CCTV
    • znajomość języka angielskiego
    • umiejętność obsługi komputera
    • prawo jazdy kat „B”, praktyka w prowadzeniu.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.

    Prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).