Ta oferta pracy jest nieaktualna od 456 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Technicznego

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 18.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Szczecin

    Solid Security Sp. z o.o. – niekwestionowany lider w dziedzinie zabezpieczeń technicznych. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, z powodzeniem funkcjonującą od 1991 roku na terenie całego kraju. Na podstawie grupy wyspecjalizowanych spółek, świadczymy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

    Aktualnie, do naszego Biura Regionalnego w Szczecinie poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

    KDT/SZC

    Opis stanowiska:

    • nadzór nad pracą Działu Instalacji oraz Serwisu (ok 30 osób + podwykonawcy)
    • rekrutacja, nadzorowanie, koordynowanie i motywowanie podległego zespołu,
    • osiąganie zakładanych wskaźników wydajności,
    • raportowanie do Centrali zgodnie z wytycznymi,
    • realizacja procedur technicznych z zakresu SSWIN, CCTV, SKD i PPOŻ.

    Wymagania:

    • wykształcenie o profilu elektronicznym, elektrycznym lub podobnym,
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • umiejętność organizacji pracy własnej,
    • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,
    • prawo jazdy kat. B,
    • zaangażowanie w pełnione obowiązki,
    • dyspozycyjność,
    • wskazane doświadczenie w branży zabezpieczeń technicznych,
    • licencja pracownika zabezpieczenia technicznego II stopnia mile widziana.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pełne wsparcie techniczne i merytoryczne.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i Listu Motywacyjnego klikając w przycisk APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

    bottom