Kierownik Działu Technicznego - Szef Serwisu

  • Żabia Wola (pow. grodziski), Stara Bukówka, mazowieckie
  • Warszawska 50, 96-321 Nowa Bukówka, Polska pokaż mapę
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zatrudnimy pracownika na stanowisko

    Miejsce Pracy
    Baza Sprzętu i Logistyki
    Stara Bukówka k/Żabiej Woli

    Zakres obowiązków:

    • organizacja pracy ekip serwisowych
    • koordynowanie i nadzór nad pracą i zadaniami serwisu
    • nadzór i organizacja działań w zakresie bazy magazynowo-sprzętowej
    • opracowywanie planów i zarządzanie projektami oraz nadzór nad ich realizacją
    • koordynacja kontaktów firmy z klientami, partnerami i dostawcami
    • sporządzanie bieżących raportów z pracy działu i podległych jednostek

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętności organizacyjne
    • znajomości obsługi komputera
    • (znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem)
    • prawo jazdy

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • interesującą pracę w rozwijającej się firmie
    • zagraniczne szkolenia
    • samochód służbowy
    • dużą samodzielność i możliwość rozwoju
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji ze zdjęciem za pomocą przycisku aplikowania.
    Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).