Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik działu technicznego

  • Wałbrzych, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-02-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WAŁBRZYCH INTERNATIONAL PRODUCTION Sp. z o.o.

    Od ponad sześćdziesięciu lat produkujemy doskonałe płaszcze dla znanych światowych marek. To wystarczająco długo, by przekonać się, że jakość nie znosi kompromisów. Dzięki wartościom, którym zaufaliśmy, wciąż zachwycamy naszych Klientów perfekcją wykonania.

    To między innymi one sprawiają, że dla takich firm, jak Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Calvin Klein czy Giacomo Conti produkujemy produkt, z którego jesteśmy dumni.

    Miejsce pracy: Wałbrzych

    Obecnie do swojego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik działu technicznego.

    Zadania:

    • Nadzór nad pracą działu utrzymania ruchu
    • Prowadzenie szkoleń i instruktaży stanowiskowych
    • Nadzór nad przeprowadzanymi naprawami, remontami i konserwacjami maszyn
    • Nadzór nad infrastrukturą budynku (w tym prowadzenie sprawozdawczości)
    • Ciągłe usprawnianie i optymalizacja procesu
    • Bieżąca współpraca z serwisami i podwykonawcami
    • Współpraca z innymi działami w firmie

    Oczekiwania

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: automatyka, mechatronika, mechanika)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej minimum 3 lata
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej
    • Praktyczna wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń
    • Znajomość programów CMMS
    • Wysokie zaangażowanie, dyspozycyjność oraz dobra organizacji pracy
    • Znajomość przepisów o ochronie środowiska, prawa budowlanego, p-poż, kodeksu pracy oraz przepisów BHP
    • Uprawnienia SEP do 20kV, uprawnienia energetyczne
    • Dokładność, sumienność
    • Umiejętność zarządzania zespołem
    • Znajomość programu MS Office (w tym MS Excel)

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Pracę w pełnym wymiarze czasu
    • Perspektywę wieloletniej współpracy
    • Możliwość szkoleń i rozwoju

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.