Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Działu Technicznego

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Zadania:

  • Nadzór nad pracą działu technicznego, przygotowywanie grafików pracy
  • Planowanie prac bieżących i przydzielanie zadań pracownikom;
  • Kontrola eksploatacji maszyn, urządzeń oraz instalacji budynkowych
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i innych;
  • Przygotowywanie umów serwisowych, umów najmu negocjacje, nadzór nad ich realizacją;
  • Nadzór i koordynacja pracy firm współpracujących;
  • Kontrola i opisywanie faktur zakupowych oraz dokumentów finansowych.
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną urządzeń i instalacji w budynku;
  • Planowanie i nadzór nad realizacją prac remontowych oraz nowych inwestycji

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku z zakresu zarządzania i technicznego utrzymania budynków, w tym min. roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym;
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu placówkami medycznymi;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Uprawnienia SEP do 1 kV;
  • Bardzo dobre zdolności analityczne oraz umiejętność planowania pracy własnej oraz podległego zespołu;
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;
  • Wysoka kultura osobista.

Ogłoszenie archiwalne