Oferta pracy

Kierownik Działu Technicznego

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Twoje zadania:

  • nadzór nad pracą działu technicznego, przygotowywanie grafików pracy;
  • planowanie prac bieżących i przydzielanie zadań pracownikom;
  • kontrola eksploatacji maszyn, urządzeń oraz instalacji budynkowych;
  • tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i innych powierzonych zadań;
  • przygotowywanie umów serwisowych, umów najmu negocjacje, nadzór nad ich realizacją;
  • nadzór i koordynacja pracy firm współpracujących;
  • kontrola i opisywanie faktur zakupowych oraz dokumentów finansowych;
  • nadzór nad dokumentacją techniczną urządzeń i instalacji w budynku;
  • planowanie i nadzór nad realizacją prac remontowych oraz nowych inwestycji;
  • współpraca z innymi działami w zakresie nowych projektów i wdrożeń;
  • zarządzanie i administrowanie powierzchnią biurową;
  • prowadzenie rejestru środków trwałych.

Nasze oczekiwania :

  • preferowane wykształcenie wyższe - techniczne lub administracyjne;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku z zakresu zarządzania, i technicznego utrzymania budynków, administrowania powierzchniami biurowymi  w tym min. roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym;
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu placówkami medycznymi;
  • bardzo dobre zdolności analityczne oraz umiejętność planowania pracy własnej oraz podległego zespołu;
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;
  • wysoka kultura osobista;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Ogłoszenie archiwalne