Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Technicznego

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie sprawności technicznej budynków i urządzeń technicznych;

  • współpraca z serwisami i instytucjami nadzoru;

  • koordynacja dokonywania napraw i konserwacji, zamawianie części eksploatacyjnych;

  • udział w przeglądach dozorowych i konserwacyjnych urządzeń i instalacji budynków, wypełnianie zaleceń pokontrolnych;

  • udział w kontrolach i przeglądach wykonywanych przez nadzór i podmioty zewnętrzne, kontakt z urzędami;

  • kierowanie zespołem pracowników technicznych;

  • nadzór nad magazynem części i materiałów eksploatacyjnych;

  • dbałość o mienie hotelu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze i konserwacji urządzeń mechanicznych i elektrycznych;

  • znajomość funkcjonowania instalacji w budynkach użyteczności publicznej;

  • uczciwość, sumienność, punktualność i zaangażowanie;

  • dyspozycyjność;

  • podstawowa znajomość instalacji sanitarnych i hydraulicznych;

  • świadectwa kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji i dozoru – elektryczne i energetyczne;

  • doświadczenie w pracy w branży hotelarskiej będzie dodatkowym atutem;

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • stabilną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;

  • ubezpieczenie grupowe PZU;

  • atrakcyjną ofertę opieki medycznej;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Hotel Boss*** to idealne miejsce na organizację konferencji, imprezy firmowej, pikniku czy uroczystości rodzinnej. Dysponujemy 136 klimatyzowanymi pokojami. Posiadamy 16 sal konferencyjnych, mieszczących od 16 do 600 osób. Do hotelu należą także rozległe tereny zielone, Klub Retro, Karczma Góralska, restauracja Stary Młyn oraz Chata Grillowa. Naszym atutem jest wyśmienita kuchnia. Jesteśmy nastawieni na obsługę zarówno Klientów korporacyjnych, jak i Gości indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy