Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Technicznego

  • Jachranka (pow. legionowski), Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 09.04.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Jachranka (pow. legionowski)

    Osoba zatrudniona na stanowisku, będzie odpowiedzialna za:

    • Nadzór nad utrzymaniem kompleksu budynków należytym stanie technicznym,
    • Przeprowadzenie okresowych kontroli staniu technicznego, sprawności użytkowej oraz prowadzenie książki obiektów budowlanych,
    • Przygotowywanie i koordynację prac związanych z realizacją projektów inwestycyjno -budowlanych w tym organizację procesu i nadzór nad robotami budowlanymi,
    • Współtworzenie budżetu inwestycji i systematyczną analizę stopnia jego realizacji,
    • Kontrolę procesu budowy w zakresie jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP,
    • Raportowanie realizacji robót w tym nadzorowanie rejestru usterek bieżących i kontrola ich usunięcia,
    • Właściwe dobieranie pracowników o odpowiednich kwalifikacjach i predyspozycjach zawodowych,
    • Przygotowywanie zapytań ofertowych dla podwykonawców.

    Poszukujemy osoby która:

    • Posiada doświadczenie na analogicznym stanowisku minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w pełnieniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie,
    • Wykazuje doskonałą znajomość obowiązujących przepisów budowlanych (uprawnienia budowlane – warunek konieczny),
    • Posiada bardzo dobra znajomość pakietu Office,
    • Odznacza się zaangażowaniem, uczciwością i rzetelnością.

    Gwarantujemy:

    • Pracę w Hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Dbamy o ludzi, dlatego na start dajemy umowę o pracę,
    • Przejrzyste zasady wynagradzania, wysokość adekwatna do umiejętności,
    • Ciekawe zadania, rozwojowe stanowisko pracy,
    • Bezpłatny parking dla pracowników.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.