Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu technicznego

COHM Sp z o.o.O firmie

  • Stawowa 13, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

COHM Sp z o.o.

Stawowa 13

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad stanem technicznym 4 obiektów hotelowych;

  • prowadzenie okresowych przeglądów majątku i wnioskowanie o dokonanie napraw, zmian itp.;

  • ustalanie z kierownikiem obiektów terminów i kolejności prac remontowo – konserwatorskich w obiektach wykonywanych we własnym zakresie;

  • opracowywanie planów inwestycyjnych i remontowych obiektów hotelowych oraz dbałość o zabezpieczenie ich realizacji;

  • prowadzenie nadzoru nad przebiegiem wykonawstwa zleconego oraz czuwanie nad jakością wykonywanych robót i usług;

  • zarządzanie procesem zakupowym w spółce;

  • nadzorowanie podległych konserwatorów wraz z oceną ich fachowości.

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia przy utrzymaniu technicznym obiektów;

  • doświadczenie w obsłudze systemów budynkowych (przeglądy, konserwacje, naprawy);

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników;

  • zorientowanie na efekty pracy;

  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • znajomość obsługi komputera MS Office ( Word, Excel, Outlook);

  • prawo jazdy kat. B;

  • uprawnienia elektryczne pierwszego stopnia będą dodatkowym atutem;

  • wykształcenie techniczne (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem).

Historyczne Hotele Wrocławia to unikalne miejsca z wyjątkową historią. Sieć tworzą cztery hotele w zabytkowych kamienicach zlokalizowane w samym centrum Starego Miasta.

Hotel Europejski***, Hotel Polonia*** i Hotel Piast** położone są przy ul. Piłsudskiego, Hotel Lothus*** mieści się przy ul. Wita Stwosza.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli chcesz:

  • Otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie, pracować w przyjaznym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie,

to dołącz do naszego Zespołu!