Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Techniczno-Administracyjnego

TRADYCJA I JAKOŚĆ SP Z O. O.O firmie

TRADYCJA I JAKOŚĆ SP Z O. O.

aleja Jana Kasprowicza 85

Wrocław

Tradycja i Jakość Sp. z o.o. to polska sieć spożywczych marketów dynamicznie działająca we Wrocławiu i jest zaliczana obecnie do grona większych pracodawców na terenie miasta. Gwarantuje stałe i stale rosnące zatrudnienie ponad 300 osobom. Nasza firma stosuje nowoczesny system zarządzania potencjałem ludzkim, a efektywne instrumenty zabezpieczenia socjalnego pracowników tworzone są w pełni zgodnie z prawem i standardami europejskimi.

Zakres obowiązków:

zapewnienie efektywnego i zgodnego z obowiązującymi przepisami prawnymi funkcjonowania spółki w obszarze techniczno-administracyjnym, w tym:

  • opracowywanie planów w zakresie remontów i modernizacji placówek, sporządzanie protokołów kwalifikacyjnych i przygotowywanie obiektów do remontu
  • organizowanie, nadzorowanie i rozliczanie prac ekip zajmujących się konserwacją urządzeń chłodniczych, instalacji elektrycznych i innych.
  • organizowanie i przydzielanie zadań pracownikom – planowanie prac bieżących
  • nadzorowanie systemów (instalacji i urządzeń) BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska
  • sprawowanie nadzoru nad zabezpieczeniami obiektów przed kradzieżą z włamaniem oraz pożarem
  • zlecanie, opracowywanie i rozliczanie inwestycji, kompletowanie dokumentacji niezbędnej do końcowych rozliczeń zadań inwestycyjnych
  • wyszukiwanie wykonawców robót budowlano-montażowych, kompletowanie i przygotowywanie dokumentacji formalno-prawnej
  • rozliczanie inwestycji, kompletowanie dokumentacji niezbędnej do końcowych rozliczeń zadań inwestycyjnych
  • organizowanie odbiorów pogwarancyjnych
  • sprawowanie nadzoru nad realizacją zadań w zakresie:
    - gospodarki środkami trwałymi oraz pozostałym majątkiem
    - kontroli sanitarnej i spraw sanitarno-porządkowych
    - gospodarki lokalowej
    - eksploatacji i rozliczeń
    - zaopatrzenia
    oraz zadań pomocniczych i innych związanych z pracą komórki.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe - techniczne lub administracyjne;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Orientacja na stałą optymalizację kosztów i procesów
  • Otwartość na szukanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Samodzielność i sprawczość w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach programu szkoleń
  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony, pożyczki zakładowe)
  • ubezpieczenie grupowe dla pracowników i członków ich rodzin
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.

Ogłoszenie archiwalne