Oferta pracy

Kierownik Działu Technologii Produkcji

Master HRO firmie

12 000‐16 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Choszczno, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Master HR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Agencja Zatrudnienia nr rejestr. 16707.

Aktualnie dla naszego Klienta - firmy z 24 letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku polskim, zajmującej się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Działu Technologii ProdukcjiNumer ref.: Krzęcin (pow. choszczeński)

Nr ref.: 2020/10/KDT/Krzęcin

Zadania:

  • Wdrażanie nowych technologii na obszarze produkcyjnym,
  • Projektowanie procesów technologicznych i opracowywanie dokumentacji technologicznej z uwzględnieniem optymalizacji procesu produkcji,
  • Nadzór nad przygotowywaniem i uaktualnieniem istniejącej dokumentacji technicznej oraz projektowej,
  • Koordynowanie pracy całego działu technologicznego, organizacja pracy podległych pracowników i nadzór nad jej przebiegiem (zespół 2 osób),
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych oraz inicjowanie ich wdrożenia,
  • Współpraca z Działem Zakupów w zakresie jakości i przydatności nowych surowców,
  • Rozwój i implementację systemów, narzędzi zarządzania projektami.
  • Aktywna współpraca z innymi działami.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika działu technologicznego lub głównego technologawarunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość systemów typu ERP, MES i programów typu CAD preferowany Solidworks,
  • Zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu,
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Prawo jazdy – kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku polskim – zatrudniającej ponad 250 pracowników,
  • Możliwość rozwoju, innowacyjności i ambitnych projektów,
  • Niezbędne narzędzia pracy, miłą atmosferę i adekwatne wynagrodzenie względem kompetencji i doświadczenia zawodowego,
  • Dodatkowe benefity: premie i nagrody uznaniowe, ZFŚS, system prezentowy za przepracowany cały rok bez „L4”.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji
zawierającej CV
klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku  o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy