Oferta pracy

Kierownik Działu Technologicznego

BASE Group Sp. z o.o.O firmie

BASE Group Sp. z o.o.

Spacerowa 29

Koszwały (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja powierzonych celów strategicznych oraz inicjowanie działań zwiększających efektywność zespołu i całej Spółki

  • Zarządzanie podległym zespołem, w tym planowanie i realizacja ścieżek rozwoju pracowników, zapewnianie zrealizowania matrycy kompetencji

  • Zarządzanie relacjami z klientami

  • Zarządzanie zamówieniami i marżowością (tworzenie polityki cenowej, zarządzanie procesem przygotowywania wycen)

  • Nadzór nad zleceniami produkcyjnymi: tj, zapewnianiem właściwej dokumentacji, przebiegiem zleceń na produkcji, w tym nadzór kosztów, terminowości, jakości, nad optymalnymi stanami magazynowymi

  • Inicjowanie, udział i nadzór w parametryzowaniu i optymalizowaniu technologii produkcji wyrobów metalowych oraz wdrażaniu nowych przyrządów produkcyjnych

  • Współudział w ustalaniu targetów sprzedażowych i budżetu operacyjnego oraz inwestycyjnego a także jego realizacja w swoim obszarze

  • Ścisła współpraca z innymi działami w Spółce

Podział czasu pracy
25%

Klient

25%

Zarządzanie Zespołem

30%

Optymalizowanie technologii

15%

Realizacja zleceń produkcyjnych (nadzór)

5%

Budżet

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku, związanym z obsługą klientów zagranicznych i nadzorem podległych pracowników w dziale technologicznym, wskazane w firmie produkcyjnej wyrobów metalowych

  • Doświadczenie w prowadzeniu prac nakierowanych na optymalizację technologii produkcji wyrobów metalowych (wskazane 6 lat)

  • Znajomość procesów: spawalniczych, obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie – B2

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu Lean Manufacturing

  • Mile widziana wiedza i doświadczenie z zakresu Quick Response Manufacturing

  • Otwartość oraz dążenie do stosowania nowych rozwiązań

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu przy dużym stopniu samodzielności

  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu Przemysł 4.0

To oferujemy

  • Ambitną pracę na ciekawym, samodzielnym, odpowiedzialnym stanowisku i udział w kształtowaniu działu

  • Stabilną pracę w intensywnie rozwijającej się firmie z branży metalowej (średniej wielkości przedsiębiorstwo)

  • Wynagrodzenia złożone z podstawy i premii - regulaminowej; premiowanie za efektywność

  • Możliwość doskonalenia zawodowego- finansowane przez firmę szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

  • Dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji

  • Praca hybrydowa

  • Pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe oraz możliwość skorzystania z pakietu sportowego (karta multisport)Dodatkowe świadczenie pieniężne świąteczne

  • Imprezy integracyjne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Base Group Sp. z o.o. z siedzibą w Koszwałach, gm. Cedry Wielkie jest firmą rodzinną. Od ponad 30 lat jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych oraz produkujemy maszyny i urządzenia przemysłowe.

Do naszej firmy będziesz mieć świetny, szybki i bezkolizyjny dojazd trasą S7 (obwodnica południowa Gdańska) - od Dworca Głównego w Gdańsku 15 minut!

Przewiń do profilu firmy