Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Technologicznego

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 06.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy międzynarodowym liderem w projektowaniu i produkcji zaawansowanych technologicznie komponentów i systemów dla przemysłu motoryzacyjnego. Pracują dla nas 83 zakłady produkcyjne, 12 biur R&D w 19 krajach. Zatrudniamy 36 900 pracowników, a nasz obrót w 2013 roku wyniósł 6 bilionów Euro. Grupa Magneti Marelli jest dostawcą dla wszystkich wiodących rynków motoryzacyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na dalekim Wschodzie.

    Linia biznesu Exhaust rozwija i produkuje układy wydechowe dla pojazdów silnikowych, przy użyciu wysokiej jakości i zaawansowanych technologii. Nasze fabryki i centra R&D pracują we Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Serbii, Argentynie, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Brazylii, Chinach, Indiach oraz Turcji.

    Poszukujemy ludzi utalentowanych, z pasją, otwartych na zmiany. Oferujemy szerokie możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym i innowacyjnym środowisku.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Sosnowiec

                     Magneti Marelli Poland - Zakład Exhaust Systems

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za nadzorowanie i koordynowanie prac działu technologicznego
    • Zarządzanie działem przygotowania produkcji zgodnie z ustalonym budżetem oraz wskaźnikami operacyjnymi;
    • Delegowanie zadań, nadzór i koordynacja prac podległego zespołu
    • Planowanie oraz rozwój kompetencji podległych pracowników;
    • Współpraca z innymi działami w zakładzie oraz współpraca z dostawcami i firmami zewnętrznymi w ramach polityki firmy
    • Współpraca z centralą, zarówno w kontekście codziennych zadań jak i projektów
    • Reprezentowanie działu MFE wewnątrz i na zewnątrz organizacji
    • Nadzór technologiczny nad kolejnymi fazami procesu produkcji
    • Prowadzenie szczegółowej analizy zdolności produkcyjnych przedsiębiorstwa w kontekście maszyn i urządzeń
    • Wdrażanie nowych technologii i propagowanie efektywnych rozwiązań, mających na celu ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego
    • Opracowuje plany rozwoju i modernizacji technicznej przedsiębiorstwa,
    • Przygotowanie i koordynacja w ramach zakładu planów inwestycyjnych zgodnie z potrzebami i polityką firmy
    • Sporządzanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
    • Nadzorowanie dotychczas wykorzystywanej technologii, kontrolowanie stanu technicznego parku maszynowego i wykorzystywanego sprzętu
    • Postępowanie zgodnie z filozofią WCM oraz propagowanie rozwoju świadomości WCM w ramach podległego zespołu
    • Wsparcie organizacji i wdrażanie WCM

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Min. 3-5 letnie doświadczenie w zakresie kierowania działem technicznym (preferowane technologicznym), poparte praktyką na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej (mile widziane)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość języka niemieckiego i/lub włoskiego będzie dodatkowym atutem
    • Praktyczna znajomość metodologii WCM i Kaizen
    • Doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym (preferowane)
    • Znajomość procesów seryjnych, montażu & spawania
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Wysokie kompetencje interpersonalne
    • Otwartość na zmiany, kreatywność
    • Dobra znajomość pakietu Ms Office (Word, Excel)

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Stabilność zatrudnienia
    • Interesującą pracę w zgranym zespole
    • Ubezpieczenie grupowe oraz pakiety sportowe
    • Dobrą atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV w wersji polskiej za pomocą przycisku aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Dziękujemy za okazane zainteresowanie naszą firmą!
    Cieszymy się ze zgłoszenia się Pani/Pana do procesu rekrutacyjnego spółki  Magneti Marelli Poland Sp. z o.o. ul. Gen M. Zaruskiego 11, 41-200 Sosnowiec.

    Trzy główne rodzaje danych, które gromadzimy to:

    • dane kontaktowe,
    • dane dotyczące przebiegu kariery i wcześniejszego zatrudnienia
    • dane dotyczące posiadanych uprawnień/umiejętności.

    Pani/Pana dane przetwarzamy na podstawie przepisów Ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy w szczególności art. 221 oraz w przypadku Pani/Pana zgody - dane będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO.

    WAŻNE! W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia.

    Może się również zdarzyć, że Pana/Pani dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 punkt f RODO* (prawnie uzasadnione interesy realizowane przez spółkę) - mogą Państwo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw – z przyczyn związanych ze swoją szczególną sytuacją – wobec przetwarzania swoich danych opartych na tej podstawie.

    Dane podawane na potrzeby rekrutacji podaje Pani/Pan dobrowolnie, jednak są one niezbędne w celu weryfikacji kandydatów do pracy  ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym.  Nasz spółka nie wykorzystuje danych z procesów rekrutacyjnych do innych celów.

    Dostęp do Pani/Pana danych mają jedynie upoważnieni pracownicy Spółki, w szczególności są to pracownicy działu właściwego ds. pracowniczych, Zarząd Spółki oraz kierownik działu, do którego Pani/Pan aplikuje.

    Dane z procesów rekrutacyjnych przetwarzane będą do 6 miesięcy od dnia zakończenia danego procesu rekrutacyjnego i/lub w przypadku zgody na przyszłe procesy rekrutacyjne do momentu jej cofnięcia ale nie dłużej niż 6 miesięcy.

    Informujemy, że ma Pani/Pan prawo do żądania od naszej spółki dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby oraz uzyskania ich kopii, a także żądania ich sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

    Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazane  do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej (Włochy), mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania.

    Zawsze w razie wątpliwości odnośnie swoich danych może Pani/Pan skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych, [email protected], tel. 783-384-378

    Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.