Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu technologicznego

Stal-Systems S.A.O firmie

  • Wólka Pełkińska (pow. jarosławski), podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Firma zajmująca się tworzeniem konstrukcji stalowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierownik działu technologicznegoNumer ref.: Miejsce pracy: Wólka Pełkińska

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem technologów.
  • Zapewnianie wsparcia technologicznego procesów produkcyjnych.
  • Analiza procesów produkcyjnych pod kątem wdrażania nowych rozwiązań, bądź zmian
  • ukierunkowanych na poprawę wydajności, czasu i kosztów realizacji produkcji.
  • Nadzór nad wdrażaniem zmian technologicznych i nowych konstrukcji na produkcji.
  • Odpowiedzialność za zarządzanie projektami technologicznymi oraz walidacja projektów.
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną.
  • Opracowywanie kalkulacji ofertowych.
  • Monitorowanie rzeczywistych kosztów produkcji i porównywanie ich z kalkulacjami ofertowymi – raportowanie odchyleń w tym obszarze.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (profil techniczny)
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • biegłe posługiwanie się pakietem MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność i decyzyjność w działaniu
  • wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • umiejętność zarządzania czasem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet medyczny
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

Ogłoszenie archiwalne