Ta oferta pracy jest nieaktualna od 268 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik działu technologicznego

  • Wrocław, Biestrzyków (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 2017-09-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Color-Press Sp. z o.o.

    Color Press to jedna z wiodących na rynku polskim i zagranicznym drukarnia ekskluzywnych etykiet samoprzylepnych. Naszą specjalnością jest tworzenie marki począwszy od projektowania aż po najbardziej zaawansowany druk. Duża część naszych końcowych produktów to etykiety samoprzylepne z branży alkoholowej, kosmetycznej i spożywczej.

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Biestrzyków (pow. wrocławski)
    Region: dolnośląskie
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł
    Opis stanowiska:
    • Zarządzanie działem technologicznym i logistycznym
    • Planowanie i zarządzanie produkcją poligraficzną
    • Nadzór technologiczny nad procesami prepress, postpress i druku
    • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej (montażu, druku i konfekcji)
    • Realizacja projektów oraz wdrażanie nowych technologii
    Wymagania:
    • doświadczenie w branży poligraficznej 3 lata
    • wyksztalcenie techniczne poligraficzne lub wyższe techniczne
    • umiejętność posługiwania się j. angielskim
    • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
    • umiejętność wykorzystania MS Office, szczególnie Excel
    Oferujemy:
    • pracę w profesjonalnym zespole
    • wysokie wynagrodzenie
    • komórkowy, komputer
    • kursy, szkolenia
    • Pakiet benefitów (karta Sportowa, Ubezpieczenia grupowe)
    • Imprezy integracyjne
    • Pamiętamy także o urodzinach naszych pracowników!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.