Logo Pracuj.pl

Kierownik Działu Technologiczno-Konstrukcyjnego

Wagony Świdnica Sp. z o.o. (Oddział w Oławie)O firmie

Wagony Świdnica Sp. z o.o. (Oddział w Oławie)

Generała Władysława Sikorskiego 15

Oława

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie pracy działu technologicznego
  • podział zadań i wyznaczanie celów dla pracowników działu
  • prowadzenie prób oraz wdrażanie nowych procesów technologicznych
  • analiza bieżących procesów technologicznych, ich usprawnianie i unowocześnianie
  • ofertowanie oraz prowadzenie analiz ofertowych w zakresie nowych projektów produkcyjnych, maszyn i urządzeń
  • instruowanie technologiczne wykonawców procesów produkcyjnych przy uruchamianiu nowej produkcji lub przy zasadniczych zmianach technologii
  • adaptacja dokumentacji technologicznej na potrzeby procesu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość branży kolejowej będzie dodatkowym atutem
  • min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • znajomość procesów produkcyjnych,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • komunikatywność, kreatywność, bardzo dobra organizacja pracy, otwartość na zmiany, samodzielność w działaniu, nastawienia na realizacje celów
  • znajomość zagadnień LEAN

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji oraz doświadczenia
  • umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju
  • szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i
  • przełożonych
  • bogaty pakiet socjalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • premia roczna

Jesteśmy Wagony Świdnica sp. z o.o. Oddział w Oławie, jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu The Greenbrier Company, wiodącego producenta wagonów towarowych w Ameryce Północnej, Europie i Ameryce Południowej. Należymy do Grupy Greenbrier Europe, która w Polsce ma ulokowane 3 zakłady produkcyjne w Świdnicy, Oławie i Tarnobrzegu.

Wagony Świdnica sp. z o.o. Oddział w Oławie to firma z wieloletnią tradycją, specjalizująca się w produkcji, naprawie, modernizacji i przeglądach okresowych taboru kolejowego.

Chcesz pracować w renomowanej firmie, gdzie podstawą sukcesu są dobrze wykształceni i zmotywowani pracownicy?

CZEKAMY NA CIEBIE!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kierownik Działu Technologiczno-Konstrukcyjnego, Generała Władysława Sikorskiego 15, Oława