Oferta pracy

Kierownik Działu Technologiczno-Projektowego

Lotos Serwis Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

LOTOS Serwis obejmuje kompleksowe świadczenie usług serwisowych, remontowych, inwestycyjnych, montażowo-rozruchowych oraz pomiarowych i diagnostycznych. Wielobranżowe zespoły specjalistów pod nadzorem kierowników projektów pozwalają spółce realizować zadania, począwszy od koncepcji, projektowania, poprzez kompletację i koordynację dostaw, wykonanie, aż do przekazania do użytkowania włącznie.

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

Budowa działu i zarządzanie wielobranżowym zespołem projektowym – przerób ropy i gazu – oraz dodatkowo realizacja w ramach Działu następujących zadań:

  • przygotowywanie koncepcji projektowych pod kątem analizy formalno-administracyjnej, harmonogramu, wariantowości rozwiązań i kosztorysami
  • opracowywanie projektów budowalnych w kontekście pozwoleń na budowę
  • opracowywanie wielobranżowej dokumentacji wykonawczej oraz zagadnień i realizacja zadań technologicznych dla potrzeb instalacji produkcyjnych Grupy LOTOS
  • przygotowywanie dokumentacji pozwoleń na budowę dla inwestycji i współpraca z organami w postępowaniach administracyjnych,
  • wykonywanie obliczeń, w tym ciśnieniowych, wytrzymałościowych (konstrukcji stalowych i naprężeń w rurociągach), przepływowych, konstrukcji, mechaniki płynów, bilansu termicznego rurociągów i instalacji
  • prowadzenie wizyt na obiektach, w tym w zakresie pomiarów i kontroli, nadzoru autorskiego i/lub inwestorskiego, wsparcie przy uruchomieniu i odbiorach, ekspertyzy techniczne
  • opiniowanie dokumentacji zewnętrznych biur projektowych
  • koordynacja pracy podwykonawców w zakresie pozyskania pozwoleń towarzyszących projektom budowlanym, w tym pozwoleń środowiskowych, operatów wodno-prawnych, badania gruntów
  • pełnienie obsługi technologicznej instalacji

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechaniczny, budowlany i/lub instalacyjny)
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta w branży budowlanej, aparatów ciśnieniowych, konstrukcji stalowych lub pokrewnych
  • wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania projektami
  • znajomość prawa budowlanego, ustawy o dozorze technicznym, prawa energetycznego i wodnego
  • biegła znajomość pakietu Microsoft Office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
  • umiejętność zarządzania pracą zespołu i łatwość budowania relacji
  • otwartość na zmiany, umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • zdolności analityczne i nastawienie na realizację celów biznesowych

DODATKOWE ATUTY:

  • doświadczenie w kontaktach z organami państwowymi i samorządowymi w zakresie pozyskiwania pozwoleń ( UDT, TDT, Wody Polskie, Urząd Morski, KOWR, itp.)
  • znajomość oprogramowania AutoCAD, AutoPIPE, VVD
  • uprawnienia budowlane projektowe

CO SPRAWIA, ŻE WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

  • umowa o pracę
  • interesująca praca w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny pakiet Benefitów:
    • opieka medyczna i dentystyczna, dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę
    • Akademia LOTOS, szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
    • możliwość zakupu Karty MultiSport i OK System, zniżki na stacjach paliw LOTOS
    • firmowe sekcje sportowe, m.in.: sekcja siatkarska, żeglarska, tenisa ziemnego, piłki nożnej, kręgli, szachów oraz LOTOS Running Team
  • współpraca z wysokiej klasy specjalistami w branży naftowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy
Uprzejmie informujemy:

Administratorem danych osobowych zebranych w aplikacji jest Grupa LOTOS S.A. z siedzibą w Gdańsku 80-718 przy ul. Elbląskiej 135. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz. 926 ze zm.) dla potrzeb rekrutacyjnych. Ponadto, w przypadku aplikacji na praktykę, dane będą przetwarzane w celu organizacji praktyki oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w Grupie Kapitałowej LOTOS. Dane mogą zostać udostępnione spółkom zależnym Grupy LOTOS S.A. w celu realizacji ww. celów. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do rozpatrzenia aplikacji. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/a aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach podanych powyżej.
Jeżeli nie wyraża Pan/i takiej zgody, prosimy nie klikać na przycisk „APLIKUJ”. Wypełniając formularz aplikacyjny oświadcza Pan/i, że podane dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertami pracy w Grupie Kapitałowej LOTOS. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne