Kierownik Działu Telemarketingu

  • Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • Kierownik
  • 17.01.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 16.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Jesteśmy producentem chemii budowlanej dystrybuującym swój asortyment
    na terenie całego kraju. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy pojawiło się zapotrzebowanie na utworzenie działu telemarketingu.

    W związku z tym poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:
    Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
    Jeżeli jesteś osobą ambitną, kreatywną, nie boisz się wyzwań, potrafisz zarządzać swoim czasem, uważasz się za świetnego kierownika działu telemarketingu dla którego nie ma rzeczy niemożliwych i jesteś nastawiona(-y) na osiąganie celów:

    WYŚLIJ APLIKACJĘ!

    Opis stanowiska oraz zadania:

    • tworzenie bazy odbiorców,
    • wsparcie operacyjne i merytoryczne działu Telesprzedaży,
    • koordynacja pracy zespołu (kilka osób),
    • raportowanie do Dyrektora Sprzedaży,
    • analiza wyników pracy działu i sprzedaży,
    • utrzymywanie relacji z klientami.

    Wymagania:

    • ciekawe i poparte sukcesami doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • doświadczenie w sprzedaży usług klientom biznesowym,
    • praca w oparciu o wyniki i zorientowanie na cel,
    • dynamizm w powierzonych zadaniach,
    • skuteczność,
    • otwartość na poszukiwania innowacyjnych rozwiązań i technik pracy.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
    • zarobki adekwatne do powierzonych obowiązków i osiąganych wyników,
    • możliwość samodzielnej organizacji pracy w zespole.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów (CV) z nazwą stanowiska w tytule wiadomości za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy również o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”