Ta oferta pracy jest nieaktualna od 335 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Telesprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 21.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kim jesteśmy?

    Grupa Integer.pl jest liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych w Polsce. Posiada liczącą 5000 urządzeń międzynarodową sieć Paczkomatów® w Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Obecnie Grupa Integer jest częścią Advent International, jednego z największych funduszy inwestycyjnych w świecie.
    Dzięki wsparciu inwestora oraz przy wykorzystywaniu przewag technologicznych i świetnej kadrze pracowników zamierza osiągnąć pozycję lidera na polskim, a znaczącego operatora na europejskim rynku logistyki dla e-commerce.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • skuteczne zarządzanie działem telesprzedaży poprzez koordynowanie pracy podległych Pracowników,
    • rozwijanie podległych Pracowników,
    • realizacja celów sprzedażowych,
    • aktywne pozyskiwanie Klientów ze swojego obszaru,
    • dbanie o wysoki poziom współpracy z Klientami,
    • budowanie i utrzymanie trwałych relacji z Klientami InPost,
    • ustalanie optymalnych rozwiązań przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi,
    • analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji.

    Wymagania:

    • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze sprzedaży,
    • doświadczenie w branży kurierskiej będzie dodatkowym atutem,
    • praktyczne umiejętności związane z kierowaniem zespołem (rekrutacja, szkolenia, motywowanie, kontrola itp.),
    • dobra znajomość rynku e-commerce, doświadczenie we współpracy z platformą Allegro będzie dodatkowym atutem,
    • determinacja w dążeniu do celu i nastawienie na osiąganie wyników,
    • znajomość technik sprzedaży w szczególności umiejętność telefonicznej sprzedaży usług,
    • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
    • zdolności interpersonalne pomocne na stanowisku związanym z zarządzaniem z zespołem sprzedażowym.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznej firmie tworzącej nowoczesne rozwiązania,
    • dużą odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
    • dynamiczne środowisko i twórczą atmosferę pracy,
    • dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.