Kierownik Działu Telesprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 21.11.2017
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 21.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Kim jesteśmy?

Grupa Integer.pl jest liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych w Polsce. Posiada liczącą 5000 urządzeń międzynarodową sieć Paczkomatów® w Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Obecnie Grupa Integer jest częścią Advent International, jednego z największych funduszy inwestycyjnych w świecie.
Dzięki wsparciu inwestora oraz przy wykorzystywaniu przewag technologicznych i świetnej kadrze pracowników zamierza osiągnąć pozycję lidera na polskim, a znaczącego operatora na europejskim rynku logistyki dla e-commerce.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • skuteczne zarządzanie działem telesprzedaży poprzez koordynowanie pracy podległych Pracowników,
  • rozwijanie podległych Pracowników,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • aktywne pozyskiwanie Klientów ze swojego obszaru,
  • dbanie o wysoki poziom współpracy z Klientami,
  • budowanie i utrzymanie trwałych relacji z Klientami InPost,
  • ustalanie optymalnych rozwiązań przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi,
  • analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze sprzedaży,
  • doświadczenie w branży kurierskiej będzie dodatkowym atutem,
  • praktyczne umiejętności związane z kierowaniem zespołem (rekrutacja, szkolenia, motywowanie, kontrola itp.),
  • dobra znajomość rynku e-commerce, doświadczenie we współpracy z platformą Allegro będzie dodatkowym atutem,
  • determinacja w dążeniu do celu i nastawienie na osiąganie wyników,
  • znajomość technik sprzedaży w szczególności umiejętność telefonicznej sprzedaży usług,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • zdolności interpersonalne pomocne na stanowisku związanym z zarządzaniem z zespołem sprzedażowym.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznej firmie tworzącej nowoczesne rozwiązania,
  • dużą odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • dynamiczne środowisko i twórczą atmosferę pracy,
  • dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się