Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Działu Treasury

eobuwie.plO firmie

  • Nowa 9, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

eobuwie.pl

Nowa 9

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzaniem i nadzorem nad płynnością finansową Grupy (w tym zarządzaniem przepływami pieniężnymi w ramach Grupy),

  • Utrzymywaniem i rozwijaniem relacji z instytucjami finansowymi, w celu zapewnienia optymalnej obsługi, minimalizacji kosztów oraz ryzyka,

  • Sporządzaniem analiz i raportów finansowych,

  • Udziałem w przygotowywaniu prognozy płynności oraz przygotowywaniem płatności,

  • Obsługą finansowania Grupy (w tym zarządzaniem dokumentacją kredytową),

  • Nadzorem nad wewnętrznymi procesami i narzędziami z obszaru zarządzania finansami, dbaniem o ich rozwój i ulepszanie,

  • Realizacją polityki zarządzania ryzykiem walutowym (w tym pomiar ekspozycji i zabezpieczanie ryzyka),

  • Współpracą z pozostałymi działami Spółki w kwestiach finansowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego o profilu finanse, ekonomia lub pokrewne,

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Doskonałych umiejętności analitycznych,

  • Biegłej znajomości zagadnień związanych z rachunkowością i finansami przedsiębiorstwa,

  • Praktycznej znajomości zagadnień związanych z zarządzaniem ryzykiem walutowym (w tym transakcji zabezpieczających),

  • Znajomości zagadnień rachunkowości zabezpieczeń,

  • Biegłej znajomości pakietów biurowych (Microsoft / Google) - przede wszystkim arkusze kalkulacyjne,

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

  • Umiejętności planowania i organizacji,

  • Inicjatywy, skrupulatności, systematyczności.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

eobuwie.pl

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.

Przewiń do profilu firmy