Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Działu Tworzyw Sztucznych

Huf Polska Sp. z o.o.

  • Strefowa 6, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Strefowa 6

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie jednym z trzech wydziałów produkcyjnych

  • Odpowiedzialność za kontrolę procesu produkcyjnego tworzyw sztucznych, analiza wyników, wprowadzanie działań naprawczych

  • Rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej

  • Realizacja zaplanowanych celów produkcyjnych we współpracy z innymi działami firmy

  • Inicjowanie i prowadzenie działań optymalizacyjnych w celu poprawy efektywności produkcji

  • Planowanie budżetu oraz kontrola bieżących kosztów operacyjnych

  • Współpraca z działem Inżynierii Przemysłowej w zakresie definiowania założeń technicznych dla nowych form wtryskowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 5 lat na stanowisku kierownika działu produkcyjnego w firmie zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych (mile widziane w branży automotive)

  • Wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem powyżej 100 osób

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet rekreacyjno-sportowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jako koncern jesteśmy wiodącym producentem mechanicznych i elektronicznych systemów zamykania oraz systemów autoryzacji i dostępu do samochodów dla globalnego przemysłu motoryzacyjnego. Jesteśmy niezależną firmą rodzinną, założoną w 1908 roku w Velbert, w Niemczech. Zatrudniamy około 7300 pracowników w lokalizacjach w Europie, Ameryce i Azji, z czego ponad 900 osób w Huf Polska Sp. z o.o. w Tychach. W roku budżetowym 2021 osiągnęliśmy na poziomie grupy sprzedaż przekraczającą 1 miliard euro.

Przewiń do profilu firmy