Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Działu Ubezpieczeń Morskich

Antal Banking&InsuranceO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Antal Banking&Insurance

Gdańsk

Gdańsk

Naszym klientem jest instytucja finansowa, dostawca usług brokerskich, zapewniająca swoim klientom najwyższy standard usług oraz innowacyjne rozwiązania w oparciu o wieloletnie know-how. W związku z dynamicznym rozwojem organizacja do gdańskiego oddziału poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:

Kierownik Działu Ubezpieczeń MorskichNumer ref.: /144/09/2020/SM

Opis stanowiska:

  1. Zarządzanie linią ubezpieczeń cargo
  2. Kompleksowa obsługa klienta - począwszy od analizy (audytu) aktualnie zawartych polis ubezpieczenia i sformułowania zaleceń, poprzez zebranie danych, sformułowanie slipu brokerskiego, pozyskanie i negocjacje ofert, przygotowanie analizy ofert wraz z rekomendacją,
  3. Zawieranie polis w zakresie następujących ryzyk: Ubezpieczenia majątkowe (w tym przede wszystkim PD, BI, EEI, MB, CPM, CARGO), Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, Ubezpieczenia ryzyk budowlano-montażowych

Wymagania:

  1. Mile widziana znajomość ryzyk morskich (i specyfiki rynku morskiego i offshore) tj.:
  2. Ubezpieczenia OC stoczni z tytułu remontów (Shiprepairer’s Liability Clauses)
  3. Ubezpieczenia budowy jednostek pływających (Builder’s Risks)
  4. Ubezpieczenia cargo morskie
  5. Casco i P&I jednostek pływających
  6. Inne
  7. Uprawnienia brokerskie (zdany egzamin KNF) oraz kilkuletnie doświadczenie w zawodzie na      stanowisku brokera ubezpieczeniowego
  8. Znajomość j. angielskiego minimum w stopniu średnio-zaawansowanym
  9. Czynne prawo jazdy
  10. Mile widziana znajomość ryzyk D&O, cyber, ubezpieczeń środowiskowych i innych
  11. Mile widziane wykształcenie prawnicze

Oferujemy:

  1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  2. Atrakcyjne wynagrodzenie
  3. Niezbędne narzędzia pracy
  4. Pakiet benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne