Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik działu umów

Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem prawników odpowiedzialnych za prawne wsparcie pionu technicznego przy nawiązywaniu umów lub rozwiązywaniu problemów we współpracy z Podwykonawcami

  • Przygotowywanie projektów umów, aneksów, porozumień

  • Negocjacje zapisów umów z Podwykonawcami

  • Odpowiedzialność za terminowe prowadzenie korespondencji w dziale, w tym dokonywanie i odpowiedzialność za zgłoszenia umów i aneksów do Inwestora

  • Koordynacja procesu podpisywania umów, zgłaszania Podwykonawców

  • Nadzór nad procesem kompletowania dokumentacji związanej z wyborem Podwykonawcy, z którym zawierana jest umowa

  • Nadzór nad rejestrem podpisanych umów i kontrahentów i archiwizacją dokumentów

  • Współpraca z innymi działami spółki i kancelariami prawnymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze

  • Kilkuletnia praktyka w sporządzaniu umów w branży budowlanej

  • Doświadczenie menedżerskie

  • Znajomość ustawy - Prawo Zamówień Publicznych

  • Umiejętność konstruowania umów handlowych (w szczególności umów o roboty budowlane, umów konsorcyjnych, itp.),

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne i orientacja na szukanie rozwiązań

  • Proaktywność i nastawienie biznesowe

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Program rozwoju: Uniwersystet DORACO

  • Paczki dla Pracowników i ich rodzin

  • Zabawy okolicznościowe dla dzieci

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o.

Korporacja Budowlana DORACO od 30 lat intensywnie pracuje nad umacnianiem pozycji jednego z liderów na polskim rynku generalnego wykonawstwa. W naszym portfolio znajduje się kilkaset inwestycji kubaturowych, hydrotechnicznych jak również związanych z renowacją zabytków. Wiele z nich zostało zrealizowanych w systemie EPC (Engineering, Procurement, Construction).

W DORACO od zawsze stawiamy na ludzi. Naszą kadrę stanowi zgrany zespół sprawdzonych i doświadczonych pracowników. Jednocześnie inwestujemy w młodych inżynierów, którzy dzięki pracy w DORACO mogą zdobywać doświadczenie zawodowe przy realizacji obiektów w całej Polsce. Także dlatego objęliśmy patronatem nowy międzywydziałowy kierunek studiów - Inżynieria morska i brzegowa na Politechnice Gdańskiej – chcemy dzielić się swoim doświadczeniem i dać szansę szybkiego rozwoju zawodowego absolwentom kierunku.

Wspieramy aktywność pracowników także po pracy, dofinansowując wspólne wyjścia do teatru, kina czy muzeum. W DORACO odnajdą się fani sportu, którzy mogą dołączyć do grupy rowerowej, czy drużyny piłkarskiej.

Zapraszamy do zespołu!

Przewiń do profilu firmy