Oferta pracy

Kierownik działu Usług

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ sp. z o.o.O firmie

  • Przemysłowa 10
    Buk, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ sp. z o.o.

Przemysłowa 10

Buk

Opis stanowiska:

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Buku poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Kierownika działu Usług

Do zadań na w/w stanowisku należeć będzie:

  • Zarządzanie działalnością działu Usług komunalnych – koordynowanie wywozu nieczystości płynnych z posesji klientów czy firm, usług porządkowych, utrzymania terenów zielonych, zimowego utrzymania dróg miejskich, obsługi targowiska miejskiego.
  • Sporządzanie planów, harmonogramów, raportów i sprawozdań dot. zakresu działania nadzorowanej sfery przedsiębiorstwa.
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy i rozliczanie zadań realizowanych przez podległych pracowników przy użyciu programów komputerowych.
  • Nadzorowanie pracy i eksploatacji wykorzystywanych pojazdów i sprzętu technicznego.
  • ​Weryfikacja merytoryczna faktur kosztowych oraz udział w procesie fakturowania świadczonych usług.
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
  • Bieżąca współpraca z członkami zarządu oraz pracownikami innych komórek operacyjnych firmy w zakresie realizowanych zadań.
  • Prowadzenie niezbędnych dokumentów związanych z nadzorem zewnętrznym  - Urzędem Dozoru Technicznego.
  • Sporządzanie umów na wywóz nieczystości płynnych.
  • Nadzór nad podległymi pracownikami w zakresie przestrzegania dyscypliny pracy, regulaminu pracy, zasad bhp.

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie: wyższe techniczne lub średnie.
  • Biegła obsługa komputera, dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość sfery usług komunalnych oraz przepisów prawa regulujących te zagadnienia.
  • Wymagana znajomość sporządzania i weryfikowania kosztorysów.
  • Wiedza lub doświadczenie w obszarze zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem.
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Szybka przyswajalność wiedzy oraz otwartość na zmiany.
  • Wysoka kultura osobista oraz łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole.
  • Otwartość na regularny, pośredni, bezpośredni kontakt z klientami.
  • Umiejętność koordynowania realizacji kilku zadań jednocześnie.
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym.

Zapewniamy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość korzystania z ZFŚS oraz PKZP

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy