Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Usług Elektrycznych

"MEGAZEC" Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert na wykonanie prac w branży elektrycznej;

  • Praca z dokumentacją techniczną i formalno-prawną inwestycji i remontów w swoim zakresie działania;

  • Prowadzenie kontraktów w zakresie branży elektrycznej;

  • Analiza kosztów ponoszonych na prowadzone kontrakty;

  • Organizacja i nadzór nad pracami branży elektrycznej;

  • Optymalizowanie zakupów materiałów i usług niezbędnych dla realizacji powierzonych zadań;

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycyjnej, remontowej zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • Nadzór nad pracami podwykonawców prac branży elektrycznej;

  • Rozliczanie zobowiązań wynikających z usług świadczonych na rzecz Spółki przez podwykonawców;

  • Współuczestniczenie w raportowaniu zarządczym na potrzeby Spółki w swoim zakresie działania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (preferowane wyższe kierunkowe: energetyka, elektryka, elektrotechnika);

  • Staż – minimum 3 lat pracy na samodzielnych stanowiskach dozoru w branży elektrycznej;

  • Wiedza z zakresu przygotowywania, nadzoru i realizacji inwestycji i remontów branży elektrycznej

  • Wiedza z zakresu instalacji, sieci, urządzeń elektroenergetycznych, systemów fotowoltaicznych;

  • Znajomość przepisów Prawa Budowlanego i procedur postępowania administracyjnego przy wydawaniu pozwoleń na budowę;

  • Znajomość programu MS Office (Excel, MS Project);

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego uprawniającego do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku dozoru – Grupa 1;

  • Dobra organizacja czasu pracy zespołu;

  • Dyspozycyjność i mobilność;

  • Analityczne myślenie i szybkie podejmowanie decyzji oraz otwartość i pomysłowość w rozwiązywaniu problemów.

Mile widziane

  • Uprawnienia UDT – fotowoltaika;

  • Uprawnienia budowlane dla branży elektroenergetycznej – bez ograniczeń napięcia.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych w ramach ZFŚS;

  • Prywatną opiekę zdrowotną;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Pracowniczy Program Emerytalny;

  • Dzień wolny 14 sierpnia z okazji Dnia Energetyka.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

„„MEGAZEC” sp. z o.o. jest spółką, która wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE. Jest jedną z wiodących firm w regionie na rynku usług w zakresie remontów i modernizacji, inwestycji, serwisu urządzeń dla energetyki i ciepłownictwa. Spółka świadczy również usługi transportowe. Zatrudnia około 160 pracowników.

Przewiń do profilu firmy