Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Utrzymania Czystości

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 19.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PURO to więcej niż hotel. To otwarty dom, w którym dużo się dzieje.

    Lobby to duży pokój dzienny, tętniący życiem od rana do wieczora. Tam rozpoczniesz poranek z kubkiem kawy, zaszyjesz się z laptopem, a wieczorem wypijesz wino z przyjaciółmi. Restauracje i bary w PURO otwarte są dla wszystkich. Spotkasz tam gości z całego świata i ludzi miasta.

    W PURO otaczamy się najlepszym wzornictwem. Cenimy młodych artystów i kolekcjonujemy ich dzieła. Popularyzując design i sztukę opowiadamy o współczesnym świecie.

    Lubimy miasto i miejskie życie. Dlatego zawsze znajdziesz nas w centrum. Dzięki lokalizacji oraz inspiracji miejscowa architektura każdy hotel stanowi jego integralna część.

    Już wkrótce na krakowskim Kazimierzu otwarty zostanie nowy hotel PURO. W jego inspirowanej architekturą okolicy wnętrzach znajdą się nie tylko designersko urządzone pokoje, tętniące życiem lobby, ale również piekarnio-cukiernia, restauracja oraz Prisma SPA.

    PURO to wyjątkowe hotele, które tworzą wyjątkowi ludzie.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    KIEROWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA CZYSTOŚCI
    (GDAŃSK)

    TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:

    • Kierowanie Działem Służby Pięter oraz koordynowanie prac zewnętrznej firmy
      sprzątającej
    • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
    • Zarządzanie magazynami (środki czystości, sprzęt, środki trwałe) oraz stała
      współpraca z dostawcami
    • Koordynowanie współpracy Działu Służby Pięter z pozostałymi działami
      hotelu w celu zapewnienia najlepszej komunikacji oraz zadowolenia gości

    MY:

    • Oferujemy pracę w młodym zespole, przyjaznej, nieformalnej atmosferze
    • Zapewniamy umowę o pracę, pakiet medyczny, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i karty Multisport oraz zniżki na pobyty w hotelach PURO
    • Dajemy realną możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w dynamicznie
      rozwijającej się firmie

    TY:

    • Masz minimum 2-letnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku w dziale służby pięter
    • Władasz angielskim w stopniu superbohaterskim
    • Potrafisz efektywnie zarządzać zespołem i motywować niezmotywowanych
    • Charakteryzuje Cię nieustające poczucie humoru, wieczny optymizm oraz nieugięta elastyczność
    • Masz charyzmę i dużo energii do działania
    • Jesteś doskonale zorganizowana / zorganizowany
    • Szybko nawiązujesz kontakt z innymi osobami. Posiadasz wysokie zdolności komunikacyjne
    • Cechuje Cię kreatywność oraz innowacyjne podejście do postawionych zadań
    • Nowoczesne technologie nie są Ci obce

    Brzmi ciekawie? Zaaplikuj!