Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Utrzymania Nieruchomości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KIR jest kluczowym podmiotem infrastruktury polskiego sektora bankowego. Zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo w zakresie świadczonych usług, dążąc do efektywnego wspierania rozwoju obrotu bezgotówkowego.
    Wykorzystując unikalne w skali polskiego rynku kompetencje i doświadczenie, KIR rozwija i dostarcza rozwiązania systemowe dopasowane do potrzeb sektora bankowego oraz aktywnie uczestniczy w procesie cyfryzacji administracji publicznej.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    (umowa o pracę, pełen etat)

    Zadania:

    Utrzymanie w sprawności 365 dni w roku infrastruktury budynków (dotyczy systemów energetycznych, klimatyzacji komfortu i precyzyjnej, p.poż, wentylacji, umów bytowych) w tym:

    • prowadzenie dokumentacji zgodnie z przepisami prawa i wewnętrznymi przepisami KIR,
    • aktualizacja procedur zarządzania ww. obiektami,
    • planowanie i nadzór nad realizacją przeglądów wynikających z przepisów prawa i zawartych umów serwisowych,
    • nadzór nad pracami firm serwisowych i wypełnianiem przez nich warunków umownych,
    • monitorowanie pracy systemów zainstalowanych w budynkach, optymalizacja pracy systemów, organizowanie działań naprawczych w sytuacjach awaryjnych,
    • planowanie zakupów nowych urządzeń lub części zamiennych i nadzór nad ich wymianą zgodnie z ich resursami (działania profilaktyczne),
    • planowanie modernizacji systemów pod zmieniające się potrzeby,
    • optymalizacja kosztów eksploatacji,
    • nadzór nad realizacją umów bytowych i ich rozliczanie.

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego technicznego,
    • doświadczenia w zarządzaniu zespołami,
    • kilkuletniego doświadczenia w utrzymaniu budynków komercyjnych w systemie 365 dni/rok,
    • znajomości przepisów prawa i standardów dotyczących działania nieruchomości,
    • samodzielności w działaniu, odpowiedzialności, dobrej organizacja i umiejętności pracy pod presją,
    • dobrej znajomości systemów BMS, obsługi komputera oraz pakietu MS Office;
    • prawa jazdy kat. B,
    • wysokiej kultury osobistej.

    Oferujemy:

    • System premiowy
    • Narzędzia do pracy
    • Akcje wolontariatu pracowniczego
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Wsparcie dla inicjatyw Pracowników
    • Szkolenia
    • Benefity:
      • ZFŚŚ
      • Dofinansowanie do obiadów
      • Karta Multisport
      • Prywatna opieka medyczna
      • Grupowe ubezpieczenie na życie